Tas ir nolemts: uzņemot bēgļus, Latvija nevarēs teikt “nē” musulmaņiem

4 komentāri

Latvijas tradicionālo konfesiju – luterāņu un katoļu – vadītāji aicināja Iekšlietu ministriju dot patvērumu mūsu valstī tikai Sīrijas kristiešiem, kuri pieredz vajāšanu no radikālajiem musulmaņiem. Savukārt Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane to ātri vien nosauca par diskriminējošu atlasi, un Latvija nevarēs izvēlēties pēc izcelsmes. Tādējādi Latvijai nāksies sagatavoties un iemācīties sabiedrībā integrēt svešzemju musulmaņus.

Nesaskaņu, fizisku sadursmju un pat ielu nekārtības būs sekas, ja Latvija nespēs gudri integrēt musulmaņus no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas un ja Latvijā viņi pieredzēs sociālekonomisko atstumtību. Tā šodien brīdināja Latvijas luterāņu un katoļu baznīcu vadītāji, piedaloties Iekšlietu ministrijas bēgļu uzņemšanas darba grupā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Latvijas Musulmaņu kopiena pēc sanāksmes Iekšlietu ministrijā noraidīja minējumus, ka starp bēgļiem Latvijā varētu iefiltrēties teroristiskās organizācijas Islāma valsts kaujinieki ar mērķi veikt teroraktus.

Skaties foto:

Iekšlietu ministrija šodien atzina, – būs nepieciešams meklēt naudu aviotransportam, lai no Latvijas izraidītu visus tos, kuri tikai izliksies par bēgļiem. Tikmēr tiem, kuri paliks, būs problēmas ar sevis uzturēšanu pēc tam, kad beigsies 256 eiro ikmēneša pabalsts pēc noteiktā laika. Šodien Pašvaldību savienība aicināja gatavoties meklēt naudu, lai reģionos sponsorētu bēgļiem mājokļus. Iekšlietu ministrijas nostāja gan ir skarba – privilēģijas bēgļiem salīdzinājumā ar pamatiedzīvotajiem nedrīkst būt.

Iekšlietu ministrija atgādināja, – šobrīd neviens Eiropā nav noteicis, ka bēgļus uzņemošajām valstīm kā pienākums būtu nodrošināt viņiem mājokļus.

Skaties video:

TOP komentāri

 • mortal
  +2 +2 0

  mortal

  Ja kads no viniem uzspers gaisa to 100 alkatigo tirlinu kantori tad man pret viniem nav pretenziju
 • EKO
  +1 +1 0

  EKO

  Idiotu bars! ielaidiet tos mellos LV un pec gada vai diviem jau nozhjelosit!
 • sprīdis
  +1 +1 0

  sprīdis

  problēmām nevajadzētu būt, ja jau bēglis tad bēglis, drīz viņu valstīs tas bardaks beigsies, sakrāmēsim viņus vilciena vagonā un aizvedīsim atpakaļ. tos kuri nav bēgļi jaizved uz dīķi un jānokristī, jāiemāca ēst cūkgaļu un šprotes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl