“Tas ir brīnums” – upē iekritušam puisītim uz divām stundām apstājas sirds, taču ārstiem izdodas viņu glābt

Kāda bērna neticamā izglābšanās, ko ģimene un ārsti dēvē par brīnumu. Vēl pirms šogad tika atklāta peldēšanās sezona, pusotru gadu vecs puika iekrita piemājas upē un noslīka. Viņa sirdsdarbība un elpošana bija apstājusies divas stundas. Tomēr mediķiem viņu izdevās atdzīvināt, un šobrīd zēns ir pametis slimnīcu un sveiks un vesels devies mājās, kas vēl brīnumaināk, – nelaime nav atstājusi nekādas sekas viņa veselībai.

Atpakaļ uz rakstu

26 komentāri

 • Zane

  Zane

  Interesanti, ka paši ārsti šo sauc par brīnumu, bet šeit daži "speciālisti" spītīgi turās pie pārliecības, ka dzīvība un veselība ir ārstu rokās! Ārsti visu paveica lieliski, bet, lai kā negribētos to atzīt, mēs ikviens esam atkarīgi no Dieva, Viņš ir Lielais Ārsts, Viņš katrā no mums uztur dzīvību un Viņš ir Tas, kurš arī lemj par katru no mums atsevišķi. Ieteiktu būt uzmanīgākiem ar Dievu izsmejošiem un nonocinošiem izteikumiem, īpaši, kad acu priekšā ir acīm redzams un nepārprotams Dieva darbs - brīnums, no kā ir ieguvējs katrs, kurš tic un cer uz ko vairāk, kā šīs zemes trauslo dzīvi!
 • Zigmārs Ancveirs

  Zigmārs Ancveirs

  Paklausoties to tēvu, tas viss izklausās pēc reliģiozajiem aka makšķernieku stāstiņiem. Vienkārši paveicās. Bet apgalvot, ka nav jādomā par sētu, jo Dievs visus sargās vai piedāvās augšāmcelšanās opciju, ir muļķīgi...
 • Anna

  Anna

  Ja ātrās palīdzības mediķi nebūdu godam izdarijuši savu darbu ,tad nekāds Dievs nepalīdzētu
 • Jānis

  Jānis

  Interesanti ko darija jūsu "dievs" kad pujsens noslika ? Bet glaba viņa dzivibu tikaj arsti - paldies viniem !!!
 • Dainis Pandars

  Dainis Pandars

  Tas viennozīmīgi ir brīnums, ko ir paveicis Dievs, uzklausot kristiešu lūgšanas! Paldies arī ārstiem par darbu, ko viņi veica! Raivo noteikti šajā gadījumā var saukt par BRĪNUMBĒRNU!
  • santa krumina

   santa krumina

   taisniba par visu ko mactaji runa dievam vis iespejams pilnigi vis es piekritu un ticu dieva darbi vareni paldies par mazo raiv
   o
 • Malvīne Rozentāle

  Malvīne Rozentāle

  Ir tāds teiciens—puisītis bija piedzimis zem zelta zvaigznes, tāpēc palika dzīvs.
 • Līva

  Līva

  Varbūt laiks beigt slavināt iedomu draugu dievu, un sākt novērtēt ārstu darbu? Rakstā taču paskaidrots, ka tāds iznākums, pateicoties vēsajam laikam.
 • Ilze Kaktiņa

  Ilze Kaktiņa

  Protams, liels prieks, bet jàraugas kà nākotnē būs. Man suns noslìka, izvilku laukà un turpat arī "atkačàju". Suns bija bez dzīvības pazīmēm Max 10 minūtes, bet smadzenes bija defektētas uz atlikušo dzīvi, nācās iemidzināt. Nevarēja normàli pastaigāt, gāzās uz līdzenas vietas uc. Cerams, protams, ka puisēnam viss būs kārtībā.... 🌞
 • Mudra

  Mudra

  Tas ir Dieva brìnums , bet cilvèki diemźèl nu nekàdi negribètu to skaĺi pateikt, ìpaßi ziñu nesèji..
  • Līva

   Līva

   Vai arī medicīnas, ārstu darbs? Nē.. skaistāk taču piesaukt savu iedomu draugu. 😂
   • Eriks

    Eriks

    Līva - Tev ir izvēle ticēt Dievam, kurš piedāvā cerību, drošību, uzticamību, dzīves jēgu, mīlestību un daudzas citas labas lietas, bet ir izvēle arī tam visam neticēt, dzīvot bezcerīgajā un bezjēdīgajā randoma pasaulē, kur ļaunums tiek pavairots, nevis mazināts. Kas ir veselīgāk tavai dvēselei?
 • Daiga Reča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!