Tartu veiksmīgi noslēgusies aknu transplantācija 25 gadus vecajam Austrim

3 komentāri

Austrim aknu transplantācijas operācija Tartu klīnikā ceturtdienas, 1. decembra, rītā veiksmīgi noslēgusies, – par to pavēstīja viņa mamma Ilze.

Jau ziņojām, ka Austris nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī, jo valsts neapmaksā viņa ārstēšanos. 25 gadus vecā Austra Augusta dzīvības glābšanai bija nepieciešama aknu transplantācija, taču Latvijā to neveic un neapmaksā. Lai operāciju varētu veikt Tartu klīnikā, Austrim bija nepieciešama liela nauda – 40 tūkstoši eiro. Puiša ģimenei nekas cits neatlika, kā vērsties pie Latvijas iedzīvotājiem un lūgt ziedojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austris par savu neārstējamo slimību uzzināja nejauši, pirms astoņiem gadiem. Vidusskolā, kādas slimas klasesbiedrenes dēļ visiem bijis jānodod asinsanalīzes, tad arī atklājās, ka puiša aknās ir augsti iekaisuma rādītāji. Izstaigājis neskaitāmus ārstu kabinetus, līdz beidzot mediķi secinājuši, ka Austrim aknās ir hroniski žults vadu sašaurinājumi, tas nozīmē, – žults no orgāna neattek un bojājas. Pārcietis vairākas operācijas, taču ārstu konsīlija lēmums bija vienbalsīgs – lai dzīvotu, puisim vajadzīga jauna akna.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl