Tapusi izklaidējoša orientēšanās spēle pa Rīgas apkaimēm

2 komentāri

Sākot ar šo sestdienu, 24.jūliju, orientēšanās spēlē pa Rīgas apkaimēm būs iespēja labāk iepazīt galvaspilsētas ieliņas un namus tiem, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Nu jau vairāk kā gadu esam spiesti dzīvot digitālās vides apstākļos, kas šādā veidā ļauj komunicēt ar kolēģiem, draugiem un radiniekiem.

Tādēļ pamatoti esam noguruši no ekrāniem. Šis bija galvenais iemesls, kāpēc izklaidējoši, informatīvi orientējošā spēle “Rīgas spēle” paredzēta bez gadžetiem un skatīšanās ekrānos. Orientēšanās spēles galveais rīks ir drukāta karte, papīra formātā, kas tāpat kā 20.gadsimta beigās ļāva visiem orientēšanās, ceļot mīļotājiem atrast vēlamo galamērķi.

Spēles dalībniekiem tiks piedāvātas arī balvas, kas noteikti piedos lielāku “asumiņu” apciemot Rīgas apkaimes. Plānots nodrošināt iespēju iekāpt pagātnē ar kartēm rokās.

Informatīvi izklaidējošā orientēšanās spēle “Rīgas spēle” norisināsies no 24.jūlija līdz 1.augustam.

Starts ir paredzēts no jebkuras “Jāņa Rozes” grāmatnīcas, kur, saņemot karti, ir jāaizpilda anketa, kas ir uz kartes. Nonākot Finišā, vajadzēs fiksēt spēles pabeigšanas datumu un laiku.

Spēlē iekļauti mazais (violets) un lielais (sarkans) loki, spēlētājs var izvēlēties iziet kādu no šiem lokiem vai abus. Pie balvām tiek pirmie desmit spēlētāji, kuri ir izgājuši “Lielo loku”. Tas tiks fiksēts finišā, nododot kartes.

4. TOP 10 vietas – katra no top vietām spēlētājam dod 150 punktus. Pirmie 10 spēlētāji, kuri atsūta savu foto pie šīm 10 vietām, tiek pie balvām. Bildes jāiesūta spēles FB lapā:

5.Katrs “Rīgas spēles” dalībnieks, kas fiksēts finišā, e-pastā saņems spēles sertifikātu.

Spēles organizatori vēl azartu un apceļošanas prieku, ciemojoties katrā Rīgas apkaimē.

2 komentāri