Komentāri

Par godu Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē tapis jauns video par mūsu valsti ”Latvia – country that can be proud”.

”Latvijai ir daudz iemeslu, kādēļ būt lepnai. Zaļi meži, bagāta kultūras dzīve un talantīgi cilvēki ir tikai neliela daļa no Latvijas stāsta. Iespējams, mūsu valsts nav pirmā, kas iešaujas prātā, runājot par inovācijām un biznesu, bet tas nenozīmē, ka mums nav veiksmes stāstu,” teikts video aprakstā.

Video pieminēts izslavēti ātrais Latvijas internets, kā arī cilvēki, kas māk lidot, proti, – Aerodium. Tāpat video redzams Latvijas jaunais ”veiksmes stāsts” – bezpilota lidaparāts airDog.

Video publicēts Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta YouTube vietnē EU2015LV.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē norisināsies 2015. gada pirmajā pusē. Lai to sagatavotu un īstenotu, ir izveidots Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl