2 komentāri
Tapis interesants projekts – iedzīvotājus aicina uzdāvināt savu dārgo LAIKU Latvijai!
Marco van der Haar / Flickr

Tuvojoties Latvijas simtgadei, tapis interesants projekts – ikviens tiek aicināts uzdāvināt savu dārgo laiku, lai palīdzētu Latvijas neatkarības apaļo jubileju padarīt par īstiem svētkiem.

Proti, digitālajā platformā lv100.lv iespējams aizpildīt īsu anketu, norādot savas prasmes un intereses, kā arī laiku – cik stundas tu vari veltīt mīļajai Latvijai.

”Katram Latvijas iedzīvotājam katrā Latvijas vietā  ir iespēja dāvināt stundu, divas, trīs vai piecdesmit trīs stundas no sava laika, lai palīdzētu kādā no simtgades svētku sagatavošanās darbiem,” skaidrots projekta mājaslapā.

Dāvinātās stundas uzkrāsies Latvijas ”laika krātuvē”, un ar katru dāvinātāju projekta komanda sola sazināties individuāli, lai vienotos par to, kā viņa palīdzība varētu būt noderīga gan nepilnu divu gadu gatavošanās posmā, gan pašā simtgades laikā, gan pēc tās svinībām.

”Sūdzēties vai darīt? Ja esi dāvinājis Latvijai savu laiku, tad Tu esi izdarījis izvēli par labu tam, lai šos svētkus mums nevis kāds no malas pienestu uz paplātes, bet mēs paši būtu tos veidojuši tādus, kādus gribam redzēt,” pauž projekta organizatori.

Atgādināsim – 2018. gada 18. novembrī būs apritējuši nu jau simts gadu, kopš tika dibināta Latvija!

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  Es ienīstu savu lēto nokia lumia telefonu par 66,00€. Ar to pat normāli parakstīt garus komentārus nevar, nerunājot par to, kas telefons visu laiku pārlādē interneta lapas.
  Es vīlies šajā valstī. Man nepatīk Latvijas nomenklatūra.
 • ...
  0 0 0

  ...

  katru dienu cilvēki smagi strādā lai uzturētu šo valsti kaut cik virs ūdens, bet deputāti smagi strādā lai nodrošinātu savas un savu radinieku vecumdienas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl