Komentāri
Tagad būs iespējams izbēgt no Ziemassvētku iepirkšanās burzmas! Darbu sācis virtuālais pašmāju amatnieku tirgus
Ilustratīvs foto/ LETA/ f64

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks nepaietu, skrienot pa veikaliem, piedzīvojot burzmu un kņadu, steigā meklējot dāvanas, internetā izveidota platforma ērtākai un ātrākai dāvanu iegādei – “Ziemassvētku DigiTirgus”.

Kā informē “Swedbank” pārstāve Kristīne Jakubovska, “DigiTirgus” darbosies līdz 17. decembrim. Tajā var atrast visu nepieciešamo ziemas saulgriežiem. Keramikas trauki, ādas izstrādājumi, izrakstīti svētku galdauti, rokām darinātas rotaļlietas, skaisti tērpi, meistarīgi veidoti kalumi un rotas, veselīgi un tradicionāli gardumi – tā ir tikai neliela daļa no plašā piedāvājuma, ko ir sarūpējuši ap 50 amatnieku no visas Latvijas. Meistari digitālos apmeklētājus gaidīs vietnē “digitirgus.lv”.

Adriāna Kauliņa
“Swedbank” korporatīvo attiecību vadītāja

Esam ļoti priecīgi, ka Latvijas amatu meistariem “DigiTirgū” pievienojušies arī savu popularitāti jau iemantojuši modes mākslinieki un zīmoli, kuru darinājumi ir latvisko tradīciju iedvesmoti. Ar savu atsaucību un nesavtību viņi ne tikai palīdzēs uzlabot izglītības iespējas bērniem ar specifiskiem mācīšanās traucējumiem, bet sagādās gandarījumu ikvienam “Ziemassvētku Digitirgus” apmeklētājam. Kopā ar citiem meistariem modes mākslinieki ir sarūpējuši lielisku iespēju mums katram zem eglītes nolikt īpašas dāvanas ar nacionālo identitāti.

Digitālie tirdziņa apmeklētāji savu atbalstu var paust ne vien iegādājoties šo mākslinieku izvēlētās preces, bet arī apstiprinot savu dalību “DigiTirgū”. Proti, par katru tirgus apmeklētāju 1 eiro tiks novirzīts, lai atbalstītu to skolēnu iesaisti pilnvērtīgā mācību procesā, kas cieš no disleksijas. Par pirmajiem 15 000 “DigiTirgus” apmeklētājiem “Swedbank ziedos 15 000 eiro Latvijas Disleksijas biedrībai.

Lasi vēl