“Tāds ugunsgrēks policijā un no kā – nezinām!” Aculiecinieks par ugunsgrēku Stabu ielā

3 komentāri

Ugunsgrēkā, kas otrdien, 2. janvārī, izcēlās tiesībsargājošo iestāžu ēkā Rīgā, Stabu ielā visvairāk cietis tieši Ceļu policijai atvēlētais spārns.

Pilnībā izdedzis Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabinets. Ēkas ceturtais stāvs dedzis ar atklātu liesmu. Notikuma vietā ieradās astoņas ugunsdzēsēju vienības un 32 ugunsdzēsēji.

Paaugstinātās bīstamība ugunsgrēku izdevās lokalizēt pēc pusotras stundas – ap pulksten 23.

Šorīt notikuma vietā ap ēku ir novilkta policijas norobežojošā lenta un tika vākti ugunsgrēkā sadegušie priekšmeti, kas bija izmesti ārā uz ielas. Pašlaik notikuma vietā notiek pārbaude, lai saprastu ugunsgrēka cēloni, jo nevar izslēgt arī ļaunprātību.

Šajā pašā ēkā atrodas arī Tieslietu ministrijas padotībā esošā Ieslodzījuma vietu pārvalde. Lai gan pārvalde atrodas tajā pašā stāvā, kur Ceļu policija, tās kabineti ugunsgrēkā nav cietuši un darbs nav traucēts, taču telpās ir jūtama izteikta deguma smaka.

Gunārs
aculiecinieks

Tas bija pusdesmitos, skatījāmies TV un skatos uguņi mirgo, attaisīju logu – tas bija kaut kas šausmīgs – tādas liesmas! Tepat – 50 metrus tālāk – tāds karstums nāca… Policijas māja, tas kaut kā jocīgi, tāds ugunsgrēks policijā un no kā – nezinām!