Komentāri
Tā šobrīd izskatās Riekstukalnā… Jau no rītdienas te varēs slēpot un snovot!
Foto: Monta Jakovela, TV3 Ziņas

Ilgi gaidītā ziema beidzot iepriecina arī aktīvās atpūtas cienītājus. Vairāki Latvijas slēpošanas kalni sākuši pūst sniegu, lai tuvākajā laikā ziemas sporta veidu cienītāji varētu uz tiem nodarboties ar sportu.

Viena no šādām aktīvas atpūtas vietām ir netālu no Rīgas esošais Riekstukalns. Kā novēroja TV3 Ziņas, tur patlaban notiek sniega pūšana, kā arī citi sagatavošanās darbi, lai jau no ceturtdienas, 31. decembra, tas varētu uzņemt slēpotājus, snovbordistus un citu ziemas sporta aktivitāšu cienītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Riekstukalna pārstāvji pauž cerību, ka ziemas kavēšanās veicinās papildu interesi, taču atzīst, ka šis gads salīdzinājumā ar citiem nav bijis sniega ziņā tas sliktākais. Tāpat kalnu un slēpošanas trašu sagatavošanās darbi notiek arī citviet Latvijā, un paredzams, ka tuvākajā laikā apmeklētājiem pieejamas būs vēl vairākas aktīvās atpūtas vietas. Plašāku sižetu par to skatieties TV3 Ziņās šovakar no plkst. 19.00.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl