Komentāri
Tā šobrīd izskatās Riekstukalnā… Jau no rītdienas te varēs slēpot un snovot!
Foto: Monta Jakovela, TV3 Ziņas

Ilgi gaidītā ziema beidzot iepriecina arī aktīvās atpūtas cienītājus. Vairāki Latvijas slēpošanas kalni sākuši pūst sniegu, lai tuvākajā laikā ziemas sporta veidu cienītāji varētu uz tiem nodarboties ar sportu.

Viena no šādām aktīvas atpūtas vietām ir netālu no Rīgas esošais Riekstukalns. Kā novēroja TV3 Ziņas, tur patlaban notiek sniega pūšana, kā arī citi sagatavošanās darbi, lai jau no ceturtdienas, 31. decembra, tas varētu uzņemt slēpotājus, snovbordistus un citu ziemas sporta aktivitāšu cienītājus.

Riekstukalna pārstāvji pauž cerību, ka ziemas kavēšanās veicinās papildu interesi, taču atzīst, ka šis gads salīdzinājumā ar citiem nav bijis sniega ziņā tas sliktākais. Tāpat kalnu un slēpošanas trašu sagatavošanās darbi notiek arī citviet Latvijā, un paredzams, ka tuvākajā laikā apmeklētājiem pieejamas būs vēl vairākas aktīvās atpūtas vietas. Plašāku sižetu par to skatieties TV3 Ziņās šovakar no plkst. 19.00.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl