Legālā ”spaisa” vietā tirgo “Ibicas gaisu”

6 komentāri

Rīgā atvērts kāds kiosks, kur klientiem tirgo “Ibicas gaisu”. Pārdevēji saka, ka tās ir legālas vieglās narkotikas, kas ir nevis pīpējamas, bet gan elpojamas.

Tad, kad šķita, ka tā sauktā ”spaisa” – legālo narkotiku – bums ir teju vai pavisam galā un policisti veiksmīgi izdzenājuši pat tos pārdevējus, kuri šīs narkotikas tirgo “no rokas”, raidījuma Degpunktā komanda saņēmusi kāda skatītāja vēstuli, kas patiesi ieinteresēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds skatītājs vēstīja, ka pie Centrāltirgus atvērts kiosks, kurā tirgo apreibinošu vielu, kas tiek saukta par “Ibicas gaisu” vai smieklu gāzi. Skatītāja iesūtītajā attēlā redzams, ka šo vielu to tirgo balonos. Lai apreibinātos, klientiem balonā iepildītā gāze jāelpo.

Tirgotāji apgalvo, ka tās ir vieglās narkotikas, kas nekur pasaulē neesot aizliegtas. Degpunktā komanda devās skatīties, kas tad īsti kioskā notiek, un drīz vien par diviem eiro tiek gan pie “Ibicas gaisa”, gan pie skaidrojuma, kā to lietot.

Iegādātais baloniņš tiek nodots policijai. Tagad tiks veikta ekspertīze un, visticamāk, jau tuvākajās dienās būs skaidrs, kāds īsti ir balona saturs. Tad arī uzzināsim, vai pārdevējs stāstījis taisnību un viss tiešām ir likumīgi, vai arī policistiem ir pamats uz kioska preci un darbiniekiem paskatīties tuvāk un kārtīgāk. Tiesa, jau tagad ir gandrīz pilnībā skaidrs, ka šīs izklaides kioska klientiem – jauniešiem neko labu nedara.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Mietpilsons
  0 0 0

  Mietpilsons

  "Pasargdievs, ja es savu bērnu ieraudzītu pie šāda kioska oioioi"..... Jā, kā tad, tu savu bērnu redzēsi vēl 100 reizes piedzērušos, pohainu utt, kamēr šmiga ir mierīgi pieejama katra veikala plauktā.
  Bet par smieklu gāzi - cepuri nost tirgoņiem par izdomu. Tie baloni paši par sevi ir kā atrakcija + vēl apreibinošais efekts. Ja manas ikdienas gaitas kaut reizi mani ievestu centrāltirgū, es paņemtu šito kaut prikola pēc.
 • .
 • pulveris
  0 0 0

  pulveris

  nikotīns un alkohols arī ir legālas narkotikas, alkohola izraisītās tiešās vai netiešās sekās ik gadu mirst neskaitāmi cilvēki- dzērājšoferi un viņu upuri, sapostītas ģimenes, piekauti bērni, bezdarbs, utt.. tik nez kāpēc šīs narkotikas ir teju svētas un neaizskaramas tautas tradīcijas. Tas ir diezgan divkosīgi monopolēt vienas narkotikas un aizliegt citas- ja reiz brīvi pieejams alkohols un cigaretes, tad lai jau cilvēki turpina savu destruktīvismu arī ar citām narkotikām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl