11 komentāri

“Tie ir deju svētki, dziedāšanas svētki, nevis kaut kāda atdziedāšana vai atdejošana!” Tā Dziesmu un deju svētku dalībnieku un veidotāju konflikta kontekstā LNT Ziņu Top 10 izsakās maestro Raimonds Pauls.

Viņš atzīst, ka pasākuma noslēguma koncertam jau ilgstoši ir problēmas ar repertuāru. Tāpēc koristos sāk zust dziedātprieks un nav vairs manāma vajadzīgā atdeve, kas citkārt Mežaparka estrādi piepildīja spilgtām emocijām.

Foto

TOP komentāri

 • Gunta
  +2 +2 0

  Gunta

  Nemaz nepiekrītu cien. Maestro. Pagājušajā gadā dzirdēju, cik lieliski mazie lauku kori bija sagatavojuši repertuāru. Dziesmu svētkos nekad tā nav bijis, ka visi mazie kori tikai "bļautu" līdzi redzamākajiem Latvijas koriem. Iespējams, ka Dziesmu svētku koncerti ir par garu, iespējams, ka jāanalizē repertuārs, bet bieži vien ir tā, ka uz koncerta 2. daļa izvēršas par klaigāšanu. Tad jau koros ne diriģenti, ne mēģinājumi vairākas reizes nedēļā nebūtu vajadzīgi....
 • Arnita
  +2 +2 0

  Arnita

  Nesaprotu, par ko cepiens. 2018.gada Dziesmu svētku koncerta repertuārs ir lielisks - tik daudz skaisto, "veco" gabalu, ka pus koncertu, šķiet, būs jāraud.
 • Brigita
  +3 +2 -1

  Brigita

  Visa nelaime,ka jaunie neko negrib pieņemt no vecā repertuāra,visu jaunu modernu,bet diemžēl neklausāmas dziesmas,kuras koriem pat pretīgi dziedāt.Nesaprot ,ka visām vecām dziesmām ,melodiskām,skaistiem tekstiem,vērtība NEKADnezudīs un koris vienmēr gatavs tās dziedāt,kā skudriņas skrien klausoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl