Komentāri

Nedēļas vidū interneta vidi pāršalca video par kādu šokējošu avāriju Rīgā, kurā kāds, iespējams, dzēris šoferis gandrīz sagādāja traģēdiju kādai ģimenei.

Trešdienas rītā jaunā māmiņa Lelde jau bija paspējusi apdarīt savus rīta puses darbus – aizvedusi bērnu uz bērnudārzu un iegriezusies tuvējā lielveikalā, pēc kā kāpusi savā Volvo un devusies mājup. Šo viņas braucienu Vienības un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā piefiksējis kādā opelīti esošs videoreģistrators.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Leldes vadīto automobili nebremzējot taranējis kāda aptuveni četrdesmit gadus veca vīrieša vadīts VW, kas pēc sadursmes apstājies, vien saduroties ar kādu krustojumā stāvošu opelīti.

Kā stāsta Lelde, šīs dienas notikumu var saukt arī par viņas otro dzimšanas dienu. Ģimenes auto iznīcināts, un tikai laimīgs gadījums paglābis viņas bērnu – parasti atvase sēž bērnu krēsliņā aiz mammas, gandrīz vai tajā pat vietā, kur ietriecies VW.

Šobrīd likumsargi izmeklē šo nopietno avāriju un meklē VW stūrētāju, kurš gan vēl ir uz brīvām kājām. Lai gan pierādīt to, ka viņš avārijas brīdī atradās alkohola reibumā, nu ir gandrīz neiespējami, viņam jārēķinās ar ļoti bargām soda sankcijām. Bēglis uz vairākiem gadiem zaudēs savu autovadītāja apliecību un viņam pienāksies ievērojams naudas sods. Tāpat nav izslēgts, ka pret pārkāpēju tiks ierosināts kriminālprocess un par šo nodarījumu viņam nāksies stāties tiesas priekšā, savukārt tas nozīmē, ka kādu laiciņu var nākties pavadīt arī aiz restēm.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl