Komentāri

Otrdien savā pirmajā darba vizītē Latvijā ieradies karalienes Elizabetes II un prinča Filipa jaunākais dēls, Lielbritānijas princis Edvards.

Paredzēts, ka viņš šeit pavisam aizvadīs divas dienas, un šovakar Melngalvju namā viņš vizīti sācis, apbalvojot centīgākos Latvijas jauniešus.

Aprit desmit gadu, kopš Latvijā darbojas starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programma “Award” un tās patronese ir eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. “Tā ir fantastiska sajūta, kad izdodas sasniegt paša nospraustos mērķus. Zinu, ka tas nebija viegli, bet ceru, ka programmas laikā jums bija vairāk prieka nekā asaru,” uzrunā teica princis Edvards.

Vizīti Latvijā viņš turpinās, viesojoties vairākās izglītības iestādēs ar lekcijām un “Award” projekta sertifikātu pasniegšanu.

Foto

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl