Komentāri

Otrdien savā pirmajā darba vizītē Latvijā ieradies karalienes Elizabetes II un prinča Filipa jaunākais dēls, Lielbritānijas princis Edvards.

Paredzēts, ka viņš šeit pavisam aizvadīs divas dienas, un šovakar Melngalvju namā viņš vizīti sācis, apbalvojot centīgākos Latvijas jauniešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aprit desmit gadu, kopš Latvijā darbojas starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programma “Award” un tās patronese ir eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. “Tā ir fantastiska sajūta, kad izdodas sasniegt paša nospraustos mērķus. Zinu, ka tas nebija viegli, bet ceru, ka programmas laikā jums bija vairāk prieka nekā asaru,” uzrunā teica princis Edvards.

Vizīti Latvijā viņš turpinās, viesojoties vairākās izglītības iestādēs ar lekcijām un “Award” projekta sertifikātu pasniegšanu.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl