“Tā būs postaža biznesam” – tā raidījumam “LNT Ziņu TOP10” Lielbritānijas pilsētās Bostonā un Spaldingā gadu pēc referenduma par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) par imigrācijas ierobežošanu saka Lielbritānijas uzņēmēji, kuri nodarbina austrumeiropiešus un ir spēcīgi atkarīgi no ES darbaspēka brīvās kustības.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • sean lynch

  sean lynch

  I think the europeans should stop winging and get on with life I live in Riga with my latvian wife and cannot get any form of employment. despite being a construction professional i cannot even become a labourer, so if the government expect equal terms then they should be prepared to give and accept foreigners.
 • grūti

  grūti

  Grūti būs bez Eiropas Savienības, bet paši gribēja. Tagad darba darītāju nebūs, bet jūs, briti, turieties!
 • latvane

  latvane

  tiesi ta pat ka Vacija.....100 cilveku kolektiva,kur darbs ir smags,un dazreiz darba diena ir 12h,un alga 1800 uz rokas strada tikai 2 vaciesi...parejie nav mulki,lai stradatu par tadu algu.
 • Búdel Nieks

  Búdel Nieks

  Ja nu U.À.kàrtéjo reizi apciemojis UK divas lielpilsétas un ja viña çomi tà saka,tad tà arī bùs.Labà ziña tà,ka british man varēs màcíties no letiñiem, kà atgúties un izkàrpíties no krīzes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!