7 komentāri
“Swedbank” klientiem turpmāk būs būtiski dārgāk izņemt skaidru naudu no “DNB Bankas” bankomātiem
Saskaņā ar "Swedbank" cenrādi, tās klientiem skaidras naudas izmaksa "DNB" bankomātā debetkaršu gadījumā izmaksās 2,85 eiro plus 2% no summas (Edijs Pālens / LETA)

Vairākus gadus “Swedbank” kopā ar “SEB banku” un “DNB Banku” veidoja “draudzīgo” bankomātu tīklu, kurā skaidru naudu varēja izņemt bez maksas vai par cenu, kas ir būtiski zemāka nekā citu banku bankomātos.

Tomēr no otrdienas, 1. augusta, “Swedbank” pārtrauc šāda veida attiecības ar “DNB banku”, jo tas “Swedbank” nav izdevīgi.

Kristīne Jakubovska
“Swedbank” pārstāve

Veidojot draudzīgo bankomātu tīklu, banka paplašina pieejamo infrastruktūru saviem klientiem, bet darījumi šajos citu banku bankomātos ir jāsubsidē. Tāpēc “Swedbank” mērķtiecīgi strādāja pie sava bankomātu tīkla paplašināšanas un modernizācijas, piemēram, tikai pagājušajā gadā uzstādīti 16 jauni bankomāti, šogad vēl pieci. Palielinot savu infrastruktūru, no 1. augusta draudzīgo bankomātu tīklu “Swedbank” klientiem veido “Swedbank” un SEB bankomāti, kas kopā veido 680 bankomātu tīklu, kas ir lielākais Latvijā.

Saskaņā ar “Swedbank” cenrādi tās klientiem skaidras naudas izmaksa “DNB” bankomātā debetkaršu gadījumā izmaksās 2,85 eiro plus 2% summas.

Savukārt “DNB Bankas” klientiem nekas nemainīsies, – ar “DNB Bankas” kartēm varēs arī turpmāk izņemt skaidru naudu ar vienādiem nosacījumiem gan “DNB Bankas”, gan “SEB bankas”, gan “Swedbank” bankomātos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl