Svinēt Latvijas dzimšanas dienu kā savējo! Klubi un kafejnīcas gatavojas pārsteigt apmeklētājus

1 komentārs
Svinēt Latvijas dzimšanas dienu kā savējo! Klubi un kafejnīcas gatavojas pārsteigt apmeklētājus

Prezidenta uzruna, bruņoto spēku parāde un svētku salūts nebūt nav viss Latvijas 99. gadadienas svinību piedāvājums. Teju simts naktsklubi, bāri un kafejnīcas Latvijā un viens krogs Londonā piedāvā svētku svinēšanu turpināt Latvijas simtgades klubu nakts pasākumos.

Kafejnīcā “Pagalms” būs nogaršojams īpašais Latvijas simtgades klubu nakts kokteilis, ko noteikti jāpasniedz kopā ar sarkanbalti sarkano kūku.

Klubu nakts koordinatore Nadīna Rutka norāda, ka pirmo reisi Latvijas simtgades klubu nakts notika Latvijas 90. dzimšanas dienā, tad vairākus gadus bija pārtraukums un tagad jau otro gadu tradīcija ir atdzimusi.

Šogad simtgades klubu nakts svinības oficiāli notiks jau 87 klubos, bāros un kafejnīcās, taču realitātē Latvijas dzimšanas dienu bija iecerēts svinēt vēl pirms simtgades biroja piedāvājuma. “Piemēram, Ogrē vienā restorānā būs koklētāji, kas atskaņos latviešu mūziku uz kokles,” stāsta klubu nakts koordinatore.

Klubos būs svētkiem atbilstoša mūzika, ēdieni un dzērieni. Daudzviet arī telpu noformējums tiks iekārtots atbilstošās krāsās un rotājumos, tāpat arī apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi. “Jau laicīgi gatavojāmies šiem pasākumiem – šogad būs vairāk pārsteigumu gan no virtuves, gan no bārmeņiem,” atklāj kluba “Ezītis miglā” vadītājs Mindaugs Pabrieža.

Latvijas simtgades biroja klubu nakts koordinatore norāda, ka viņu iecere jau nākamajā gadā iesaistīt vismaz simts izklaides vietas, kur cilvēki varēs svinēt Latvijas dzimšanas dienu. “Mūsu virsmērķis šim pasākumam ir aicināt cilvēkus Latvijas dzimšanas dienu svinēt kā savējo,” norāda klubu nakts koordinatore

Simtgades klubu nakti aicināti atzīmēt arī cilvēki ārpus Latvijas, taču Šogad atsaucies tikai viens bārs, tas ir balzāma bārs Londonā. Tāpēc nākamgad iecerēts svinībām ārpus Latvijas pielikt vairāk pūles.

1 komentārs