Komentāri

Par to, kas šajā rudens sezonā varētu būt gaidītākais Latvijas un ārzemju mūzikas klāstā, ceturtdien, 14. oktobrī, “900 sekunžu” studijā stāstīja mūzikas eksperts un melomāns Kaspars Zaviļeiskis.

Cik interesanta ir mūsdienu melomāna dzīve? Kas rudenī ir gaidītākais latviešu mūzikā? Ko un kāpēc gaida ārzemēs? Cik labi pašmāju mūzika ir pārdota ārvalstīs? Kas nepieciešams, lai tā būtu laba?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šiem un citiem interesantiem tematiem – “900 sekunžu” sarunā ar Kasparu Zaviļeiski.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl