Komentāri
Svētki aizvadīti mierīgi, tomēr dienesti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem

Ar atsevišķiem negadījumiem, taču kopumā trīs svētku dienas Latvijā līdz šim pagājušas mierīgi. Izsaukumu skaits glābējiem un mediķiem atbildis parastai nedēļas nogalei.

Pirms svētkiem dienesti bija izplatījuši aicinājumu tos svinēt apdomīgi, kas, iespējams, arī sadzirdēts. Melno statistiku gan papildina ugunsgrēks Valgundes pagastā, kur degot pirtij bojā gājis jauns vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam pusmūža kungam, kurš guvis traumu sprāgstot petardei. Vienlaikus dienestu pārstāvji uzsver, ka pilnībā svētku brīvdienas noslēgsies vien šovakar, tādēļ atkārtoti aicina būt uzmanīgiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl