Komentāri
Svētki aizvadīti mierīgi, tomēr dienesti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem

Ar atsevišķiem negadījumiem, taču kopumā trīs svētku dienas Latvijā līdz šim pagājušas mierīgi. Izsaukumu skaits glābējiem un mediķiem atbildis parastai nedēļas nogalei.

Pirms svētkiem dienesti bija izplatījuši aicinājumu tos svinēt apdomīgi, kas, iespējams, arī sadzirdēts. Melno statistiku gan papildina ugunsgrēks Valgundes pagastā, kur degot pirtij bojā gājis jauns vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam pusmūža kungam, kurš guvis traumu sprāgstot petardei. Vienlaikus dienestu pārstāvji uzsver, ka pilnībā svētku brīvdienas noslēgsies vien šovakar, tādēļ atkārtoti aicina būt uzmanīgiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl