3 komentāri

Neilgi pirms vēlēšanām internetu pāršalca “No sirds Latvijai” sarakstā kandidējošās Svetlanas Lonskas uzņemtais mūzikas video “Svetka kandidat”, ar kā palīdzību viņa acīmredzot cerēja vairot savu popularitāti, lai iekļūtu Daugavpils domē. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) balsu apkopošanas jāsecina, ka šis plāns ir piedzīvojis fiasko.

Par spīti vairāk nekā 400 000 skatījumiem “YouTube”, šī savdabīgā kampaņa ir cietusi neveiksmi. “No sirds Latvijai” saraksts Daugavpilī nav pārvarējis 5% barjeru, bet pati Svetka saņēma 79 plusiņus (arī savā interneta hitā viņa apdzied “pļusikus”) un 235 svītrojumus, kas viņu atstāja 18. jeb pēdējā vietā visā sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka video bija karsts temats soctīklu lietotājiem, daudzi arī pēc vēlēšanām dalās savās pārdomās par Svetkas sniegumu. Lūk, daži no domugraudiem:

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl