3 komentāri

Neilgi pirms vēlēšanām internetu pāršalca “No sirds Latvijai” sarakstā kandidējošās Svetlanas Lonskas uzņemtais mūzikas video “Svetka kandidat”, ar kā palīdzību viņa acīmredzot cerēja vairot savu popularitāti, lai iekļūtu Daugavpils domē. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) balsu apkopošanas jāsecina, ka šis plāns ir piedzīvojis fiasko.

Par spīti vairāk nekā 400 000 skatījumiem “YouTube”, šī savdabīgā kampaņa ir cietusi neveiksmi. “No sirds Latvijai” saraksts Daugavpilī nav pārvarējis 5% barjeru, bet pati Svetka saņēma 79 plusiņus (arī savā interneta hitā viņa apdzied “pļusikus”) un 235 svītrojumus, kas viņu atstāja 18. jeb pēdējā vietā visā sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka video bija karsts temats soctīklu lietotājiem, daudzi arī pēc vēlēšanām dalās savās pārdomās par Svetkas sniegumu. Lūk, daži no domugraudiem:

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl