Svētdien izskanēs gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts

2 komentāri
Svētdien izskanēs gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts
TOMS NORDE

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts jau šo svētdien, 23. decembrī, pulcēs slavenības, kas izdziedās sirsnīgākās svētku dziesmas.

Koncerta laikā būs iespējams iepazīt kampaņas vēstnešu stāstus, kas aicinās palīdzēt 137 bērniem visā Latvijā, kuru ārstniecībai ir nepieciešami 264 067 eiro.

Svētdien, 23. decembrī, kanālā LNT plkst. 21.00 varēs vērot tiešraidi no ikgadējā un tradicionālā labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerta Lielajā Ģildē. Koncerts aizritēs sirsnīgā Ziemassvētku noskaņā – to vadīs ētera personība un TV raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva un aktieris un mūziķis Kristaps Rasims. Skaistākās Ziemas saulgriežu dziesmas izpildīs tādi populāri pašmāju skatuves mākslinieki kā Intars Busulis, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Renārs Kaupers un Jānis Aišpurs ar muzikālo apvienību “Tev tuvumā”, Andris un Reinis Sējāni, kas uzstāsies kopā ar bērniem no vokālās studijas Knīpas un Knauķi, Ieva Sutugova, Atis Ieviņš, šova “X Faktors” dalībnieki – Didzis Melderis, puišu grupa no Latgales “Baritoni”, meiteņu grupa “Carnelian” un etno mūzikas grupa “Tautumeitas”, kā arī daudzi citi izpildītāji. Aizkustinošas, bērnu sarakstītas pasakas lasīs sabiedrībā zināmi cilvēki.

Savus sargeņģeļus šogad gaida vairāki akcijas “Eņģeļi pār Latviju” vēstneši – piecus gadus vecā Diāna un septiņus gadus vecais Kristers, kuri cieš no autiskā spektra traucējumiem, un astoņus gadus vecā Maija, kurai nepieciešamas ortozes, lai varētu staigāt.

Diāna un Kristers apmeklē īpašu ABA terapiju bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, kur mācās labāk izprast pasauli, iekļauties sabiedrībā un citas dzīvei nepieciešamas prasmes. Terapijai ir labi rezultāti, tāpēc bērnu vecāki cer, ka izdosies to turpināt arī nākamajā gadā, un Diāna apgūs visu vajadzīgo, lai uzsāktu skolas gaitas kopā ar vienaudžiem, bet Kristers iemācīsies lasīt un rēķināt, lai mācībās ietu soli solī ar saviem klases biedriem. Maija reiz jau ir bijusi akcijas “Eņģeļi pār Latviju” vēstnesis, un akcijas ietvaros saņēma savas pirmās ortozes. Nu meitene ir paaugusies, viņai ļoti patīk aktīvs dzīvesveids – braukt ar riteni, peldēt un dažādi ziemas prieki, taču nepieciešamas jaunas ortozes, lai to visu varētu pilnvērtīgi paveikt. Akcijas rīkotāji, bērni un viņu vecāki ļoti cer uz sabiedrības iesaisti un atsaucību, lai palīdzētu visiem, kam tas ir nepieciešams.

Akcijas laikā saziedotie līdzekļi sniegs palīdzību bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, aparatūru, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos. Skaties labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncertu kanālā LNT plkst. 21.00 un dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Ziedot ir iespējams arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā “bsf.lv”, ziedojumu kastītēs “Rimi” un “Supernetto” veikalos, ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv”, zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai arī iegādājoties akcijas preces “Rimi” un “Supernetto” veikalos līdz 31.decembrim.