Komentāri
Svētceļnieki var priecāties! Valdība piešķir naudu Aglonas svētceļnieku mītnes renovācijai

Valdība piešķīrusi finansējumu Aglonas bazilikas draudzei svētceļnieku naktsmītņu renovācijai internāta ēkā Broka ielā, informē reģionālais medijs Latgales Laiks.

Draudze saņems 247 821 eiro, lai saskaņā ar SIA Avan Garden tāmi izstrādātu tehnisko projektu, atjaunotu jumtu, logus, ūdens un kanalizācijas sistēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt diecēze šobrīd būvē četras baznīcas, proti, Ķīmiķu mikrorajonā Daugavpilī, Rēzeknē, Zilupē un Rugājos. “Visām baznīcām jau ir uzlikti jumti, ielikti logi, durvis, ieklātas apsildāmās grīdas. Ceru, ka baznīcas iesvētīsim Latvijas simtgades gadā. Tāpat mums ir sagatavots Ruģeļu baznīcas projekts Daugavpilī, bet to plānojam īstenot ilgākā laikā,” Latgales Laikam stāstīja Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl