1 komentārs

Rīgas svētceļnieki šodien devās uz Aglonu, un ceļā viņi pavadīs gandrīz divas nedēļas.

Rīgas svētā Jēkaba katedrāles grupa nesteidzas – pēc plāna, svētceļniekiem ir jānoiet 25 kilometri dienā. Pirmajā dienā spēka un apņemšanās pilni jūtas gan lieli, gan mazi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nu, sanāk tā, ka es sāku pīkstēt, bet mammai nepatīk,” stāsta mazā Evelīna. Uz jautājumu, parasti viņa sāk “pīkstēt”, Evelīna atbild: “Kad mamma pasaka, ka ir noieti kādi 10 kilometri, bet liekas ka ir noieti nezin cik jau kilometri”.
Visbiežākā svētceļnieku problēma ir noberztas kājas. Tāpēc apaviem ir jābūt ērtiem un ienēsātiem. Tad jau nesteidzīgi ejot nāk arī garīgas atklāsmes. It sevišķi klusuma stundā, kurā svētceļniekiem esot liegts sarunāties.

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki sāksies 11. augustā ar slimniekiem veltītu dienu. Savukārt svētku kulminācija tradicionāli ir 14.-15. augusts, kad notiek Tautas krusta ceļš un Svētku galvenā mise. Šajās dienās Aglonā pulcējas desmitiem tūkstoši ticīgo.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl