7 komentāri
Sūrs atgādinājums katram dabas mēslotājam: Saulkrastos atrasts miris jenotsuns ar burku galvā!
Atgādinājums katram no mums, cik svarīgi ir izdarīt to mazumiņu, - šķirot atkritumus un pēc iespējas atteikties no visas tās drazas (Evija Trifanova / LETA)

Kāda sociālā tīkla “Facebook.com” lietotāja dalījusies ar fotogrāfijām, kurās pie jūras Saulkrastos redzams miris jenotsuns ar plastmasas burku galvā.

“Plastmasas laikmets! Jenotsuns nomiris ar plastmasas burku galvā,” raksta Eva Ģērmane un atgādina ikvienam aizdomāties par atkritumu šķirošanas nozīmību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Eva Ģērmane

Atgādinājums katram no mums, cik svarīgi ir izdarīt to mazumiņu, – šķirot atkritumus un pēc iespējas atteikties no visas tās drazas. Foto uzņemts tepat Saulkrastos…

TOP komentāri

 • Elofija
  +4 +4 0

  Elofija

  Te pat nav runa par šķirošanu, bet spēju savākt aiz sevis un neatstāt dabā atkritumus. Bet redzams, ka diemžēl daudziem mūsu sabiedrības locekļiem rokas no pakaļas aug vai vispār nav izaugušas. Kauns citu vietā....
 • Krista
  +4 +4 0

  Krista

  varat paskaidrot kāds šīm abām lietām sakars? Pensionāriem kļūs labāk, ja turpināsim piemēslot mežus? Un, ja jau gribas papļurkstēt pa šo tēmu, tad kur ir šo daudzo pensionāriņu bērni un mazbērni? Kāpēc viņus ir jāuztur svešiem cilvēkiem?
 • Imants Kaziļuns
  +3 +2 -1

  Imants Kaziļuns

  bet gudrie čaļi saka , ka vēl nav īstais laiks šaizemē ieviest depozītu sistēmu. Viņi jau labāk zin .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl