7 komentāri
Sūrs atgādinājums katram dabas mēslotājam: Saulkrastos atrasts miris jenotsuns ar burku galvā!
Atgādinājums katram no mums, cik svarīgi ir izdarīt to mazumiņu, - šķirot atkritumus un pēc iespējas atteikties no visas tās drazas (Evija Trifanova / LETA)

Kāda sociālā tīkla “Facebook.com” lietotāja dalījusies ar fotogrāfijām, kurās pie jūras Saulkrastos redzams miris jenotsuns ar plastmasas burku galvā.

“Plastmasas laikmets! Jenotsuns nomiris ar plastmasas burku galvā,” raksta Eva Ģērmane un atgādina ikvienam aizdomāties par atkritumu šķirošanas nozīmību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Eva Ģērmane

Atgādinājums katram no mums, cik svarīgi ir izdarīt to mazumiņu, – šķirot atkritumus un pēc iespējas atteikties no visas tās drazas. Foto uzņemts tepat Saulkrastos…

TOP komentāri

 • Elofija
  +4 +4 0

  Elofija

  Te pat nav runa par šķirošanu, bet spēju savākt aiz sevis un neatstāt dabā atkritumus. Bet redzams, ka diemžēl daudziem mūsu sabiedrības locekļiem rokas no pakaļas aug vai vispār nav izaugušas. Kauns citu vietā....
 • Krista
  +4 +4 0

  Krista

  varat paskaidrot kāds šīm abām lietām sakars? Pensionāriem kļūs labāk, ja turpināsim piemēslot mežus? Un, ja jau gribas papļurkstēt pa šo tēmu, tad kur ir šo daudzo pensionāriņu bērni un mazbērni? Kāpēc viņus ir jāuztur svešiem cilvēkiem?
 • Imants Kaziļuns
  +3 +2 -1

  Imants Kaziļuns

  bet gudrie čaļi saka , ka vēl nav īstais laiks šaizemē ieviest depozītu sistēmu. Viņi jau labāk zin .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl