Šuplinska pārmet LIZDA, ka tā reformām prasa resursus

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), kurai Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ir pieprasījusi demisiju, pārmet LIZDA, ka tā reformām prasa resursus, liecina ministres paziņojums Jaunās konservatīvās partijas (JKP) mājaslapā.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Dana

  Dana

  Nesaprotu, kā "vecāku organizācija" var runāt visu vecāku vārdā. Tas vienīgais kas nokaitināja šinī rakstā. Manu viedokli kā 3 bērnu mātei neviens nejautāja.
  • spriidiic

   spriidiic

   Un kas traucē iesaistīties vecāku organizācijā ? Vai radīt vēl vienu , savām interesēm vairāk atbilstošu ?
 • Vija Kesko

  Vija Kesko

  Ļoti skumji, ka LIZDAS vadītājai-vienmēr neapmierinātai, drūmai, valdonīgai, bez vēlmes sadarboties, tomēr atrodas "akli pakaļskrējēji", precīzi par to šodien izteicās B.Strautmane. LIZDA ne tikai bremzē pārmaiņas izglītībā, bet tā vien šķiet, ka tas tai nav aktuāli. Adekvātu atalgojumu vēlētos daudzas profesijas, bet kad par to "cīnās" I.V., tad to gribas nosaukt par: “Manas karjeras kāpnes”.
 • L.B.

  L.B.

  Visas problēmas ir naudas trūkumā un šinī situācijā , kad visas ministrijas darbojas ar Nodokļos pieejamo līdzekļu ieņēmuma sadalījuma atlikumiem , runāt par jūtamu atalgojuma pielikumu pedagogiem , ir nereāli . Rindā stāv jau mediķi un visi pārējie . Pensionāri ? Šodien izlasīju rakstu , ka Latvijā , lai izrautu zobu , ir jāsamaksā pat 200 Eiro ! Latvijā ir Veselības un Labklājības ministrija , bet vai Latvijā ir dažas Latvijas Valsts Poliklīnikas , kurās pensionāri un maznodrošinātie Latvijas iedzīvotāji var saņemt pieejamus stomatoloģijas pakalpojumus ?! Atlaistie Aktieri mazgā grīdas , strādā lielveikalos par kasieriem ... Ja apskatāmies kā dzīvo Indijā , Āfrikā , Brazīlijā un daudzās citās valstīs , tad mēs vēl esam gluži kā paradīzes dārziņā . Visas iespējas mums ir atrunātas ar izveidotās Ekonomikas apstākļiem , kurā valsts budžets pamatā tiek veidots no nodokļu ieņēmumiem . Naudas pietrūkst , jo nodokļu ieņēmumi nespēj segt vajadzības , bet tagad , kad pandēmijas ierobežojumi bremzē privāto uzņēmumu darbību , valstij jāiegulda līdzekļi šo uzņēmumu uzturēšanai . Ar tiem augstskolu rektoriem nevajadzēja strīdēties , bet vajadzēja Klusām paziņot Konkursu un izvirzīt kandidātus . Tur viss pats par sevi nokārtotos . Būtiba tie ir Sīkumi , ja skatām Bildi kopumā . Ja arī tā LIZDA panāks ministres demisiju , tad būtiski nekas nemainīsies , jo nostādnes paliek tās pašas , bet kas var mainīties , tad tas , ka Jaunais ministrs , lai atkal nesaskartos ar Šīm pašām Demisijas problēmām - var izdomāt Pedagogu ikgadējās pārbaudes Atrakcijas , kur skolotājiem vairs nebūs laika domāt par ministrijas vadības Demisiju , bet par savu kvalifikācijas sertifikātu ! Mediķi katru gadu tādu kārtojot , it kā .
 • Rovena Freliha

  Rovena Freliha

  Augstprātība nekur nenoved bedrē Ir teiciens augstu lec zemu krīt un tas brīdis tuvojas...
  • Zaiga Peškova

   Zaiga Peškova

   Nevajag priekšlaikus priecāties! Ir arī teiciens- kas otram bedri rok, pats tajā iekrīt.
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!