20 komentāri

Pārtikas un veterinārais dienests no suņu turēšanas vietas “Ziru skola”, kas internetā piedāvā cilvēkiem “baudīt elpu aizraujošus izbraucienus ar suņu pajūgiem”, izņēmis 26 haskija sugas suņus, kas turēti badā un antisanitāros apstākļos.

Par briesmīgajiem sadzīves apstākļiem, kuros spiesti dzīvot Ventspils novada Ziru pagasta “Haskiju parka” iemītnieki, PVD ziņoja satraukti tā apmeklētāji. Šodien veiktajā pārbaudē atklājās, ka dzīvnieki tiek turēti netīrībā un mitrumā, kā arī viņiem trūkst barības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mairita Riekstiņa
PVD pārstāve

Veicot pārbaudi, mēs konstatējām, ka dzīvnieki tiek turēti voljeros, kuri ilgstoši nav tīrīti. Suņi bija spiesti dzīvot savās fekālijās un lielā mitrumā bez pakaišiem un brīvi pieejama ūdens. Barības krājumi arī bija niecīgi, un daudzi dzīvnieki bija vājā miesas stāvoklī. Tāpēc pieņēmām lēmumu par dzīvnieku izņemšanu.

26 haskiji un citu sugu suņi pārvietoti uz suņu patversmi. Šobrīd tiek lemts par administratīvā soda piemērošanu suņu saimniekiem – divām fiziskām personām. Jāpiebilst, ka “Haskiju parks” jeb “Ziru skola” savā mājaslapā piedāvā “baudīt elpu aizraujošus” izbraucienus ar suņu pajūgiem ikvienā gadalaikā.

TOP komentāri

 • ej
  +25 +24 -1

  ej

  vajag reālu sodu,savādāk iegādāsies citus suņus un viss turpināsies tāpat kā iepriekš
 • Sintija Valdmane
  +14 +14 0

  Sintija Valdmane

  Pašus iebāzt tajos būros! Nu kur tādi necilvēki dzimst?! :@
 • Jenot
  +11 +11 0

  Jenot

  nah tu ņem suni ja tu par viņu nevari parūpēties...... kur jūs rodaties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl