Sunīte, kas dievina kaķus, meklē jaunu saimnieku un mājas

Komentāri
Sunīte, kas dievina kaķus, meklē jaunu saimnieku un mājas
Foto: Labās mājas Juglā

Ja vēlies savās mājās uzņemt šo mīlīgo kucīti Žužu, tad vēlams, lai tavā miteklī būtu arī kaķis! Šī sunīte ir draudzīga, un kaķi viņai ir īpaši mīļi rotaļu biedri.

Augumā mazā, bet piemīlīgā plušķainīte Žuža tika piesieta pie patversmes vārtiem. Sākotnēji patversmes darbinieki domāja – suns būs ar visu pavadiņu pazaudējies un labdari vienkārši ”pie vietas” nolika, taču, laikam ritot viņi saprata, – kopto sunīti neviens nemeklē. Citas versijas vairs neatlika: būs kāda ome mirusi un suns kļuvis lieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žuža ir ļoti žiperīga, atraktīva, spēlīga. Piemērota aktīviem cilvēkiem, kas sunīti iesaistīs savās ikdienas gaitās.

Obligāts noteikums: mājās jābūt arī kaķim! Žuža peļu junkurus vienkārši dievina un ir ļoti nelaimīga, ja kaķi ar viņu negrib komunicēt. Nebūs piemērota padzīvojušiem cilvēkiem tikai pastaigām pavadā.

Ja vēlies Žužu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl