Suņi kaujas; Krištopanu ģimene skaidrojas ar policiju

1 komentārs
Suņi kaujas; Krištopanu ģimene skaidrojas ar policiju
FOTO: SCANPIX

Vai vispār ir jēga meklēt taisnību lietās, kas skar dzīvniekus? Proti, ja sakaujas divi suņi, bet pēc tam uzbrukušā suņa saimnieks savu vainu neatzīst, kaut ko pierādīt izrādās ir bezcerīgi. Ar šādu situāciju saskārusies Latvijā pazīstamā Krištopanu ģimene. Viņu lietas atrisinājums tuvojas galam, taču neatbildētu jautājumu joprojām esot pārāk daudz.

Raidījumā Degpunktā jau tika pieminēts stāsts par Berģu iedzīvotāju cīņu ar viena kaimiņa patvaļu, regulāri izlaižot pa ciematu pastaigāties savus asinskāros suņus.

Vienā no šādām reizēm amerikāņu buldogs uzbrucis Aijas Krištopanes bīgla kucēnam un gandrīz to nokodis. Izšķirot strīdu, toreiz cieta arī Aijas meita. Svešais suns iekodis viņai rokā. Šobrīd policijā un Pārtikas veterinārajā dienestā (PVD) pabeigta lietas izmeklēšana, un, kā apgalvo Aija, rezultāta nav nekāda.

PVD, piemēram, vispār atteicies veikt ekspertīzi, lai noskaidrotu, vai suņi, kuri uzbrukuši Krištopanu ģimenes mīlulim, nav agresīvi.

Arī policijā viss apstājies – kriminālprocess izbeigts, jo cietušajiem nodarīti maznozīmīgi miesas bojājumi. Tas savukārt nozīmē, ka lietas virzība tālāk notiks administratīvā kārtībā, un tas Aijai šķiet absurdi.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

1 komentārs