Komentāri
“Suitu sievas” pirmo reizi viesojas ASV
F64

Etnogrāfiskais ansamblis “Suitu sievas” šomēnes pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē viesojas Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV).

“Suitu sievas” ASV ieradušās pēc Čikāgas latviešu tautas deju kopas “Mantinieki” uzaicinājuma, lai piedalītos Latvijas simtgadei veltītos pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centrālie Latvijas simtgades svētku pasākumi Čikāgā notiks aprīļa pēdējā nedēļas nogalē – 28. un 29. aprīlī. Divu dienu garās svinības pulcēs visus Čikāgas latviešu aktīvos dziesmu un deju kolektīvus, kā arī “Suitu sievas”.

Koncerti notiek ar Amerikas latviešu apvienības (ALA) atbalstu.

Par etnogrāfiskā ansambļa “Suitu sievas” dibināšanas gadu tiek uzskatīts 1955. gads, kad dziedošās sievas ar Veroniku Porziņģi kā priekšdziedātāju piedalījās Aizputes dziesmu svētkos. Darbības laikā ansamblis vairākkārt viesojies dažādās ārvalstīs, bet uz ASV sievas devušās pirmo reizi.

Suitu kultūrtelpa kopš 2009.gada ir iekļauta UNESCO Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl