Sudrabai pārmet maldinošas informācijas ievietošanu “oligarhu lietas” komisijas mājaslapā

Komentāri

Ētikas uzraugi Saeimā jau otro reizi izvērtējuši “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas rīcību.

Kolēģis Andrejs Judins viņai pārmeta maldinošas informācijas ievietošanu komisijas mājaslapā. Spriežot par šiem pārmetumiem, izvērtās spraigas diskusijas, taču beigu beigās komisijas vairākums nostājās Sudrabas pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikts starp diviem “oligarhu lietas” komisijas locekļiem – Ingunu Sudrabu un Andreju Judinu – faktiski radās viena teikuma dēļ. Septembrī pēc kārtējās komisijas sēdes tās mājaslapā tika ievietota atskaite par paveikto. Tostarp, ka uzklausīts publicists Imants Liepiņš, kurš uzskata, ka vairāk nekā 75% no žurnālā “Ir” publicētajām “oligarhu sarunām” faktiem neatbilst.

Andreja Judina skatījumā, ieraksts mājaslapā ļauj secināt, ka žurnālista secinājumus patiesībā izdarījusi komisija.

Judina vēlme neesot panākt Sudrabas sodīšanu, bet – lai šādi gadījumi neatkārtojas, jo tie grauj komisijas prestižu. Sudraba gan atbildi parādā nepalika, apelējot pie latviešu gramatikas normām.

Arī Ētikas komisijas deputāti nekādus pārkāpumus Sudrabas rīcībā nesaskatīja.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl