Sudrabai pārmet maldinošas informācijas ievietošanu “oligarhu lietas” komisijas mājaslapā

Komentāri

Ētikas uzraugi Saeimā jau otro reizi izvērtējuši “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas rīcību.

Kolēģis Andrejs Judins viņai pārmeta maldinošas informācijas ievietošanu komisijas mājaslapā. Spriežot par šiem pārmetumiem, izvērtās spraigas diskusijas, taču beigu beigās komisijas vairākums nostājās Sudrabas pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikts starp diviem “oligarhu lietas” komisijas locekļiem – Ingunu Sudrabu un Andreju Judinu – faktiski radās viena teikuma dēļ. Septembrī pēc kārtējās komisijas sēdes tās mājaslapā tika ievietota atskaite par paveikto. Tostarp, ka uzklausīts publicists Imants Liepiņš, kurš uzskata, ka vairāk nekā 75% no žurnālā “Ir” publicētajām “oligarhu sarunām” faktiem neatbilst.

Andreja Judina skatījumā, ieraksts mājaslapā ļauj secināt, ka žurnālista secinājumus patiesībā izdarījusi komisija.

Judina vēlme neesot panākt Sudrabas sodīšanu, bet – lai šādi gadījumi neatkārtojas, jo tie grauj komisijas prestižu. Sudraba gan atbildi parādā nepalika, apelējot pie latviešu gramatikas normām.

Arī Ētikas komisijas deputāti nekādus pārkāpumus Sudrabas rīcībā nesaskatīja.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl