Sudrabai pārmet maldinošas informācijas ievietošanu “oligarhu lietas” komisijas mājaslapā

Komentāri

Ētikas uzraugi Saeimā jau otro reizi izvērtējuši “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas rīcību.

Kolēģis Andrejs Judins viņai pārmeta maldinošas informācijas ievietošanu komisijas mājaslapā. Spriežot par šiem pārmetumiem, izvērtās spraigas diskusijas, taču beigu beigās komisijas vairākums nostājās Sudrabas pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikts starp diviem “oligarhu lietas” komisijas locekļiem – Ingunu Sudrabu un Andreju Judinu – faktiski radās viena teikuma dēļ. Septembrī pēc kārtējās komisijas sēdes tās mājaslapā tika ievietota atskaite par paveikto. Tostarp, ka uzklausīts publicists Imants Liepiņš, kurš uzskata, ka vairāk nekā 75% no žurnālā “Ir” publicētajām “oligarhu sarunām” faktiem neatbilst.

Andreja Judina skatījumā, ieraksts mājaslapā ļauj secināt, ka žurnālista secinājumus patiesībā izdarījusi komisija.

Judina vēlme neesot panākt Sudrabas sodīšanu, bet – lai šādi gadījumi neatkārtojas, jo tie grauj komisijas prestižu. Sudraba gan atbildi parādā nepalika, apelējot pie latviešu gramatikas normām.

Arī Ētikas komisijas deputāti nekādus pārkāpumus Sudrabas rīcībā nesaskatīja.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl