3 komentāri

Pēc pirmās “Oligarhu sarunu” izmeklēšanas komisijas sēdes tās vadītāja Inguna Sudraba žurnālistiem solīja, ka vērsīsies Satversmes aizsardzības birojā, lai saņemtu pielaidi, bez kuras nav iespējams iepazīties ar viesnīcā “Rīdzene” ierakstīto sarunu operatīvajiem materiāliem. 

Pirmajā komisijas sēdē deputāti uzklausīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadību. Tā informēja, ka pabeigta ir pirmā no vairākām pārbaudēm. Runa ir par Jāņa Dūklava tā saukto “ļimončiku” epizodi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ZZS ministrs ierakstītajā sarunā ar Šleseru apgalvoja, ka viņam pieder 10%  kāda zemes gabala Rīgas brīvostā, KNAB  pierādījumus tam nav guvis, un līdz ar to – kriminālproces netiks rosināts.

Paralēli gan sākta jauna pārbaude par, iespējams, prettiesiska labuma pieņemšanu no amatpersonas puses. Vai šajā epizodē figurē Dūklavs, vai cits sarunu dalībnieks, atklāts netiek.

Aptuveni mēneša laika varētu beigties KNAB sāktā pārbaude par sarunu autentiskumu. Tikmēr izmeklēšanas komisijas locekļi šobrīd domā, ka noslepenotās sarunas padarīt atklātas. Tā, piemēram, Andrejs Judins, kas jau sācis ar oligarhu lietas materiāliem iepazīties, uzskata, ka tur ir pieradījumi valsts nozagšanai, tāpēc ar īpašu likumu tie būtu padarāmi publiski.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl