Sudraba: “Oligarhu lietā” jābūt vēl vienai prokuratūras pārbaudei par to, kādēļ izmeklēšana beigusies bez rezultāta

4 komentāri

Saistībā ar “oligarhu lietas” izmeklēšanu prokuratūrai nepieciešams veikt vēl vienu pārbaudi, lai noskaidrotu, kādēļ izmeklēšana sākotnēji beigusies bez rezultāta, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

Viņa uzsvēra, ka šis jautājums apspriests ar pārējiem “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas locekļiem, taču pagaidām oficiāls iesniegums Ģenerālprokuratūrai neesot iesniegts.

Inguna Sudraba
“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja

Mēs esam izgājuši cauri visiem būtiskajiem jautājumiem, uz kuriem komisijai būs jāsniedz atbildes. Secinājumus noformēsim savā ziņojumā. Vienojoties par ziņojuma saturu, man šķiet svarīgi, lai ir vēl viena pārbaude, ko rosina pati prokuratūra. Es to turpināšu uzturēt, kā ierosinājumu, ko komisija virza tālāk. Pārbaudei jābūt par to, kāpēc un kas tika izdarīts nepareizi, ka šī izmeklēšana ir beigusies bez rezultāta. Valstij ir nodarīts milzīgs zaudējums. Tas ir trieciens valsts prestižam.

Sudraba skaidro, ka pagaidām par šo ierosinājumu ir runājusi ar saviem kolēģiem parlamentārās izmeklēšanas komisijā, lai formulētu vienotu viedokli. Vienlaikus Sudraba uzsver, – ja iesniegumu Ģenerālprokuratūrā neiesniegs komisija, viņa ir gatava to izdarīt vienpersoniski.

TOP komentāri

 • Ķencis
  +3 +3 0

  Ķencis

  Valstij ir nodarīts milzīgs zaudējums. Tas ir trieciens valsts prestižam.Jūs sūdu mušas beidziet tak vienreiz dīkt!!! Sāciet darīt nevis vilkt gumiju!!! Piegriezušies šitie dīkdieņi!!! Jautājums? Ko valdība ir izdarījusi,pēdējā pusgada laikā!!! Pilnīgi neko!!
 • lietotājs
  +1 +1 0

  lietotājs

  Kārtējo reizi maitas atmazgā naudu , zinādami ka rezultātu nebūs.
 • @p_eteris
  +1 +1 0

  @p_eteris

  MORĀLE -jo vairāk vecus sūdus cilā , jo riebīgāk smird. Kaut kādus dzērstoņu murgus ķidā. PRĀTIŅ , NĀC MĀJĀS! Ja nākošā dienā šos nenokēra , kāda jēga šodien ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl