4 komentāri

Saistībā ar “oligarhu lietas” izmeklēšanu prokuratūrai nepieciešams veikt vēl vienu pārbaudi, lai noskaidrotu, kādēļ izmeklēšana sākotnēji beigusies bez rezultāta, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

Viņa uzsvēra, ka šis jautājums apspriests ar pārējiem “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas locekļiem, taču pagaidām oficiāls iesniegums Ģenerālprokuratūrai neesot iesniegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Inguna Sudraba
“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja

Mēs esam izgājuši cauri visiem būtiskajiem jautājumiem, uz kuriem komisijai būs jāsniedz atbildes. Secinājumus noformēsim savā ziņojumā. Vienojoties par ziņojuma saturu, man šķiet svarīgi, lai ir vēl viena pārbaude, ko rosina pati prokuratūra. Es to turpināšu uzturēt, kā ierosinājumu, ko komisija virza tālāk. Pārbaudei jābūt par to, kāpēc un kas tika izdarīts nepareizi, ka šī izmeklēšana ir beigusies bez rezultāta. Valstij ir nodarīts milzīgs zaudējums. Tas ir trieciens valsts prestižam.

Sudraba skaidro, ka pagaidām par šo ierosinājumu ir runājusi ar saviem kolēģiem parlamentārās izmeklēšanas komisijā, lai formulētu vienotu viedokli. Vienlaikus Sudraba uzsver, – ja iesniegumu Ģenerālprokuratūrā neiesniegs komisija, viņa ir gatava to izdarīt vienpersoniski.

TOP komentāri

 • Ķencis
  +3 +3 0

  Ķencis

  Valstij ir nodarīts milzīgs zaudējums. Tas ir trieciens valsts prestižam.Jūs sūdu mušas beidziet tak vienreiz dīkt!!! Sāciet darīt nevis vilkt gumiju!!! Piegriezušies šitie dīkdieņi!!! Jautājums? Ko valdība ir izdarījusi,pēdējā pusgada laikā!!! Pilnīgi neko!!
 • lietotājs
  +1 +1 0

  lietotājs

  Kārtējo reizi maitas atmazgā naudu , zinādami ka rezultātu nebūs.
 • @p_eteris
  +1 +1 0

  @p_eteris

  MORĀLE -jo vairāk vecus sūdus cilā , jo riebīgāk smird. Kaut kādus dzērstoņu murgus ķidā. PRĀTIŅ , NĀC MĀJĀS! Ja nākošā dienā šos nenokēra , kāda jēga šodien ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl