Stūra māju varēs ”izstaigāt” arī virtuāli

Komentāri

Bijušo Latvijas PSR Valsts drošības komitejas (VDK) ēkas jeb Stūra māju turpmāk varēs “izstaigāt” arī virtuāli. Virtuālās tūres prezentācija notiks piektdien Latvijas Okupācijas muzejā.

Turpmāk ēkas būs aplūkojama muzeja un Latvijas institūta mājaslapās, kā arī Latvijas oficiālajā Facebook mājaslapā “If you like Latvia, Latvia likes you”. Tajā būs redzama Okupācijas muzeja veidotās ekspozīcijas zāle, ieslodzījuma kameras, nopratināšanas telpas, ieslodzīto pastaigu laukums un vairākas citas vietas, kas redzamas 360 grādu fotogrāfijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat ainas tiks papildinātas ar paskaidrojošiem tekstiem, kā arī dokumentālu videomateriālu ar bijušo ieslodzīto stāstījumu par čekā piedzīvoto.

Angļu valodā runājošajiem paredzēta īsfilma par Stūra māju.

Stūra māja Latvijas okupācijas laikā kļuva par vienu totalitārās varas spilgtākajiem simboliem. Projektam beidzoties pagājušā gada oktobrī, izstādes tika slēgtas un sabiedrībai vairs nebija pieejamas. Tāpēc tika nolemts internetā darīt pieejamu virtuālu ēkas apskates versiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl