”Stūra mājas” projekta līdzautors: jaunieši nāk paši

Komentāri

Uz ”Stūra māju”, kas patlaban atvērta apmeklētājiem, nereti dodas arī gados jauni cilvēki, kas paši personīgi nav pieredzējuši nedz padomjlaiku represijas, nedz piedalījušies barikādēs vai Baltijas ceļā, stāsta projekta līdzautors “Stūra māja Lieta Nr.1914/2014” Gints Grūbe.

Lai vairāk uzzinātu par Latvijas vēsturi, viņš ieteicis ”bastot” vēstures stundas un to vietā nākt uz ”Stūra māju”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien, 22. augustā, plkst.18, Rīgā, pie Stūra mājas notiks Eiropas staļinisma un nacisma upuru atceres brīdis, noliekot svecītes pie Gļeba Panteļejeva veidotās piemiņas zīmes “Melnais slieksnis”.

Atceres brīdī piedalīties aicināts ikviens interesents, līdzi ņemot svecītes.

Vērienīgi – ar daudziem pasākumiem – visā valstī atzīmē arī Baltijas ceļa 25.gadadienu. Tas ir viens no nozīmīgākajiem pasākumiem Igaunijas, Latvijas, Lietuvas vēsturē, kasp iesaistīja visas pasaules uzmanību.

Latvijā 23. augustā ieradīsies visu Baltijas valstu premjeri, tāpat tiek rīkotas starptautiskas konferences un mākslas akcijas, piemēram, Baltijas ceļa kontūras atveide Doma laukumā, izstādes, koncerti un vēl ļoti daudzi pasākumi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl