Komentāri
Studentu protesti pret budžeta vietu samazināšanu – ko par tiem domā sabiedrība?

Pētījumu uzņēmums GfK interneta lietotāju aptaujā skaidroja atbildes uz jautājumu: vai atbalstāt studentu protesta pasākumus, kuru mērķis ir panākt, lai netiek samazināts valsts finansēto studiju vietu skaits?

Studentu centienus saglabāt budžeta vietu skaitu, lai iespējami plašam jauniešu lokam nodrošinātu pieeju augstākajai izglītībai, atbalsta absolūtais vairākums aptaujāto – 83% ar savu “jā” protesta pasākumu rīkošanai piekrīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt katrs desmitais aptaujas dalībnieks – 10% uz šo jautājumu atbildēja ar “nē” un neatbalsta studentu protestus pret valdības plānu – lielākas algas maksāt uz studiju vietu skaita rēķina.

Tostarp 7% respondentu atzīst, ka nezina, kā vērtējami studentu publiskie iebildumi vai arī viņiem ir vienalga, cik daudz studiju vietu nepieciešams apmaksāt no valsts budžeta.

FOTO: studenti izklāj fotogrāfijas pie valdības ēkas, protestējot pret budžeta vietu samazināšanu

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl