Student, uzmanies! Rīgā uzdarbojas dzīvokļu krāpnieki, kas sola neticami labu piedāvājumu

2 komentāri
Student, uzmanies! Rīgā uzdarbojas dzīvokļu krāpnieki, kas sola neticami labu piedāvājumu
Foto: Facebook

Tie, kas reiz meklējuši īres dzīvokli labā stāvoklī un par ”sakarīgu” cenu, zina, cik tas grūti atrodams. Cilvēku vēlmi atrast mitekli izmanto krāpnieki, kas arvien nekaunīgāk cenšas no mazāk pieredzējušiem dzīvokļu īrniekiem izkrāpt prāvas naudas summas.

Shēma ir šāda – krāpnieks zvana cilvēkiem, kas sludinājumu ar vēlmi īrēt dzīvokli ievietojuši portālā ss.lv un piedāvā īrēt dzīvokli labā stāvoklī par ļoti pieņemamu cenu. Dzīvokļa bildes nosūta e-pastā.

Tad sākas ”jautrība” – dzīvokļa ”īpašnieks” prasa, lai pirms apskates uz izīrētāja kontu atsūta simts eiro – tie būšot vajadzīgi, lai segtu notāra izdevumus. Kad tas tiek izīrēts, ”īpašnieks” zvana un sarunā tikšanos, kuras laikā tikšot parakstīts līgums un iemaksāta drošības nauda.

Rezultātā izrādās, ka dzīvoklī, kas tiekot izīrēts, jau dzīvo citi cilvēki. ”Lielākais humors – bankas maksājumā norādītā juridiskā adrese vairs nepastāv, jo tagad Rīgā tiek mainīti ielu nosaukumi,” raksta kāds cilvēks.

Foto:

TOP komentāri

 • Bāc!
  0 0 0

  Bāc!

  Kāds notārs? Ja dzīvokli tikai īrē tad priekš kam notārs vajadzīgs? Pat kojās līgumus par istabas īri paraksta bez notāra. Ja dzīvokli pērk tad protams cita runa, bet vienkārši īrēt? Vismaz man nekad notārs lai kaut ko izzīrētu nav bijis nepieciešams. Bet nu ja atbrauc cilvēks no dziļiem laukiem kas par īsto dzīvi un likumiem, noteikumiem neko nezin, gadās visādi. Tieši nezināšana noved pie slikta rezultata apkraptajam un prieka krapniekiem.
 • ha
  0 0 0

  ha

  kur tik stulbs var buut, ka paarskaita naudu, pirms dziivoklis vispaar dziivajaa apskatiits? un kaadam veel notaaram kas jaamaksaa ieprieksh? ja vispaar jaamaksaa, tad tikai klaatienee vai peec liiguma nosleegshanas. ir aitas, buus cirpeeji

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl