Strīķei pievienojas arī citi KNAB darbinieki un sāk tiesāšanos ar vadību

Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadība un padotie turpina tiesāšanos par savstarpējām domstarpībām. Ceturto reizi tiesa vērtēs KNAB vadības vēlmi atbrīvoties no Jutas Strīķes, tikmēr pret vadību tiesā vērsušies vairāki citi Jaroslava Streļčenoka padotie.

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā šodien bija paredzēts skatīt KNAB prasību par darba attiecību pārtraukšanu ar Jutu Strīķi. Uz tiesas sēdi šodien bija ieradušās gan KNAB vadības pārstāves, gan arodbiedrības vadītājs. Ne Strīķe, ne viņas advokāte neieradās, un lietas izskatīšana tika atlikta uz aprīli. Arodbiedrība uzskata, ka lieta pret Strīķi ir nepamatota, un šādu viedokli pauda arī tiesā. Darba specifikas dēļ arodbiedrības pārstāvis savu seju kameras priekšā atklāt nevēlējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan Pujāts, gan vēl kāds KNAB darbinieks – Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs – arī vērsušies tiesā. Viņi prasa izbeigt atšķirīgu attieksmi un atzīt, ka birojs nodarījis morālo kaitējumu.

Līdzīgu prasību, ko pret KNAB vadību tiesā iesnieguši četri citi KNAB darbinieki, tiesa noraidīja. Konflikti biroja iekšienē ir jau gadiem. Strīķes gadījumā KNAB vadība līdz šim tiesās zaudējusi, un bijusi spiesta izmaksāt viņai 5000 eiro par dīkstāvi. Streļčenoks iepriekš paudis bažas par tiesu objektivitāti.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl