Strīķei pievienojas arī citi KNAB darbinieki un sāk tiesāšanos ar vadību

Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadība un padotie turpina tiesāšanos par savstarpējām domstarpībām. Ceturto reizi tiesa vērtēs KNAB vadības vēlmi atbrīvoties no Jutas Strīķes, tikmēr pret vadību tiesā vērsušies vairāki citi Jaroslava Streļčenoka padotie.

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā šodien bija paredzēts skatīt KNAB prasību par darba attiecību pārtraukšanu ar Jutu Strīķi. Uz tiesas sēdi šodien bija ieradušās gan KNAB vadības pārstāves, gan arodbiedrības vadītājs. Ne Strīķe, ne viņas advokāte neieradās, un lietas izskatīšana tika atlikta uz aprīli. Arodbiedrība uzskata, ka lieta pret Strīķi ir nepamatota, un šādu viedokli pauda arī tiesā. Darba specifikas dēļ arodbiedrības pārstāvis savu seju kameras priekšā atklāt nevēlējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan Pujāts, gan vēl kāds KNAB darbinieks – Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs – arī vērsušies tiesā. Viņi prasa izbeigt atšķirīgu attieksmi un atzīt, ka birojs nodarījis morālo kaitējumu.

Līdzīgu prasību, ko pret KNAB vadību tiesā iesnieguši četri citi KNAB darbinieki, tiesa noraidīja. Konflikti biroja iekšienē ir jau gadiem. Strīķes gadījumā KNAB vadība līdz šim tiesās zaudējusi, un bijusi spiesta izmaksāt viņai 5000 eiro par dīkstāvi. Streļčenoks iepriekš paudis bažas par tiesu objektivitāti.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl