Strīķei pievienojas arī citi KNAB darbinieki un sāk tiesāšanos ar vadību

Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadība un padotie turpina tiesāšanos par savstarpējām domstarpībām. Ceturto reizi tiesa vērtēs KNAB vadības vēlmi atbrīvoties no Jutas Strīķes, tikmēr pret vadību tiesā vērsušies vairāki citi Jaroslava Streļčenoka padotie.

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā šodien bija paredzēts skatīt KNAB prasību par darba attiecību pārtraukšanu ar Jutu Strīķi. Uz tiesas sēdi šodien bija ieradušās gan KNAB vadības pārstāves, gan arodbiedrības vadītājs. Ne Strīķe, ne viņas advokāte neieradās, un lietas izskatīšana tika atlikta uz aprīli. Arodbiedrība uzskata, ka lieta pret Strīķi ir nepamatota, un šādu viedokli pauda arī tiesā. Darba specifikas dēļ arodbiedrības pārstāvis savu seju kameras priekšā atklāt nevēlējās.

Gan Pujāts, gan vēl kāds KNAB darbinieks – Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs – arī vērsušies tiesā. Viņi prasa izbeigt atšķirīgu attieksmi un atzīt, ka birojs nodarījis morālo kaitējumu.

Līdzīgu prasību, ko pret KNAB vadību tiesā iesnieguši četri citi KNAB darbinieki, tiesa noraidīja. Konflikti biroja iekšienē ir jau gadiem. Strīķes gadījumā KNAB vadība līdz šim tiesās zaudējusi, un bijusi spiesta izmaksāt viņai 5000 eiro par dīkstāvi. Streļčenoks iepriekš paudis bažas par tiesu objektivitāti.

Video

Lasi vēl