Komentāri
Strīda karstumā Ķekavas sabiedriskā transporta galapunktā notiek trakas lietas!
LETA

23. aprīlī ap pulksten 23.00 Ķekavā sabiedriskā transporta galapunktā izcēlās sadzīviska rakstura konflikts starp diviem pazīstamiem vīriešiem. Strīda karstumā viens no vīriešiem vairākas reizes iesita savam paziņam pa galvu. Tā rezultātā cietušais tika nogādāts slimnīcā, savukārt likumpārkāpējs no notikuma vietas aizbēga.

Rīgas Baložu iecirkņa kriminālpolicisti uzsāka aizdomās turamā 1987. gadā dzimušā vīrieša meklēšanu. Piektdien, 6. maijā, likumsargiem Ķekavā izdevās viņu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās turamajam nav noteiktas dzīvesvietas, un viņš jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par miesas bojājumu nodarīšanu un mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar 23. aprīlī izdarīto noziegumu pret 1987. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par tīša, smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Tiesa vīrietim apcietinājumu nav piemērojusi, tāpēc viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl