5 komentāri

Kamēr turpinās diskusijas par jauno valdību, pēdējos darbus steidz veikt iepriekšējā, Laimdotas Straujumas vadītā valdība. Vai tā paliks iedzīvotāju atmiņā ar konkrētiem darbiem? Un, ja jā- tad ar kuriem? 

Piektā daļa 22% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņiem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar konkrētiem paveiktiem darbiem.

Tikmēr lielākā daļa 78% atzinusi, ka viņiem šī valdība nepaliks atmiņā ar konkrētiem darbiem.

Tikmēr tie, kuriem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar paveikto, salīdzinoši visbiežāk norādījuši tādus paveiktos darbus kā ministru atalgojuma palielināšana 26%, Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē 23%, ar bēgļu uzņemšanu saistītu jautājumu risināšana 21%.

Paveikto darbu vidū norādīta arī bankas Citadele pārdošana (14%) un airBaltic investora meklēšana (9%). Bet pārējie aptaujātie 48% norādījuši kādu citu šīs valdības paveikto darbu.

Video

TOP komentāri

 • Imants Vingolds (60 +...:))
  +2 +2 0

  Imants Vingolds (60 +...:))

  Vēl jau bija brašā Eiroprezidēšana ar dāsnām prēmijām ierēdņiem...
 • fixsss
 • mārča
  +1 +1 0

  mārča

  Man viņa visvairāk atmiņā paliks kā pakaļā līdēja EP un EK ar vienaldzību pret tautas viedokli

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl