5 komentāri

Kamēr turpinās diskusijas par jauno valdību, pēdējos darbus steidz veikt iepriekšējā, Laimdotas Straujumas vadītā valdība. Vai tā paliks iedzīvotāju atmiņā ar konkrētiem darbiem? Un, ja jā- tad ar kuriem? 

Piektā daļa 22% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka viņiem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar konkrētiem paveiktiem darbiem.

Tikmēr lielākā daļa 78% atzinusi, ka viņiem šī valdība nepaliks atmiņā ar konkrētiem darbiem.

Tikmēr tie, kuriem Laimdotas Straujumas vadītā valdība paliks atmiņā ar paveikto, salīdzinoši visbiežāk norādījuši tādus paveiktos darbus kā ministru atalgojuma palielināšana 26%, Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē 23%, ar bēgļu uzņemšanu saistītu jautājumu risināšana 21%.

Paveikto darbu vidū norādīta arī bankas Citadele pārdošana (14%) un airBaltic investora meklēšana (9%). Bet pārējie aptaujātie 48% norādījuši kādu citu šīs valdības paveikto darbu.

Video

TOP komentāri

 • Imants Vingolds (60 +...:))
  +2 +2 0

  Imants Vingolds (60 +...:))

  Vēl jau bija brašā Eiroprezidēšana ar dāsnām prēmijām ierēdņiem...
 • fixsss
 • mārča
  +1 +1 0

  mārča

  Man viņa visvairāk atmiņā paliks kā pakaļā līdēja EP un EK ar vienaldzību pret tautas viedokli

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl