Komentāri

Iekšlietu ministrs kaitbordista glābšanas operācijā, kas diemžēl noslēdzās neveiksmīgi un pazudušais sportists tika jūras krastā atrasts miris, glābēju kļūdas neredz, raidījumā 900 sekundes sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Glābējus nevar izvietot blīvi gar visu jūru, un tādēļ arī pašiem kaitbordistiem ir jāuzmanās un jāņem vērā drošības apsvērumi, sacīja L. Straujuma.

Viņa pauda, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aprīkojuma uzlabošanai pērn jau novirzīti 30 miljoni eiro, kas tiks izlietoti līdz 2018. gadam. “Tā ir nopietna nauda, kas iedota jau pagājušajā gadā, apstiprinot budžetu,” sacīja premjerministre.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka sestdien, 3. janvārī, pazudušā kaitbordista Renāra Mileikas līķis otrdienas rītā tika atrasts Rojas pludmalē, portālam Skaties.lv apstiprināja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga. Bojā gājušo kaitbordistu un viņa dēli atradis kāds vietējais iedzīvotājs.

Pirms tam, naktī uz otrdienu vairāk nekā divi simti cilvēki devās uz piekrasti, lai piedalītos keitbordista meklēšanas darbos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl