Straujuma: Kaitbordista glābšanas operācijā nav glābēju kļūdu

0 Komentāru
Straujuma: Kaitbordista glābšanas operācijā nav glābēju kļūdu
Ilustratīvs foto: Anita Ritenour/Flickr

Iekšlietu ministrs kaitbordista glābšanas operācijā, kas diemžēl noslēdzās neveiksmīgi un pazudušais sportists tika jūras krastā atrasts miris, glābēju kļūdas neredz, raidījumā 900 sekundes sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Glābējus nevar izvietot blīvi gar visu jūru, un tādēļ arī pašiem kaitbordistiem ir jāuzmanās un jāņem vērā drošības apsvērumi, sacīja L. Straujuma.

Viņa pauda, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aprīkojuma uzlabošanai pērn jau novirzīti 30 miljoni eiro, kas tiks izlietoti līdz 2018. gadam. “Tā ir nopietna nauda, kas iedota jau pagājušajā gadā, apstiprinot budžetu,” sacīja premjerministre.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka sestdien, 3. janvārī, pazudušā kaitbordista Renāra Mileikas līķis otrdienas rītā tika atrasts Rojas pludmalē, portālam Skaties.lv apstiprināja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga. Bojā gājušo kaitbordistu un viņa dēli atradis kāds vietējais iedzīvotājs.

Pirms tam, naktī uz otrdienu vairāk nekā divi simti cilvēki devās uz piekrasti, lai piedalītos keitbordista meklēšanas darbos.

0 Komentāru