Straujuma: Cittautieši vēlas bezmaksas valodas kursus un nometnes bērniem

Komentāri

Lai veicinātu piederību valstij, Latvijā dzīvojošie krievvalodīgie vēlas praktiskas lietas, piemēram, bezmaksas latviešu valodas kursus, nometnes bērniem u.tml. Ministru prezidente Laimdota Straujuma pauda raidījumā ”900 sekundes”.

Viņa atzina, ka cittautiešus mazāk interesē politiķu solījumi, kas skar nacionālos jautājumus. Vairāk krievvalodīgos, tāpat kā latviešus, satrauc tādi jautājumi kā darbavietu pieejamība, sociālā apdrošināšana, informācijas pieejamība u.tml.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministru prezidente arī pozitīvi vērtēja to, ka 64% cittautiešu Latvijā jūtas piederīgi valstij.

Valsts kanceleja ar jauno pētījumu par cittautiešiem Latvijā lūgusi iepazīties vairākus ekspertus. Pētījuma rezultātus paši ministri otrdien, 16. augustā, uzklausīja aiz slēgtām durvīm. Pētījums esot atklājis, ka situācija valstī nemaz nav tik dramatiska, kā varētu šķist, turklāt iezīmējušās vairākas pozitīvas tendences, LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda kulturologs, Rīgas Stradiņa universitātes profesors Deniss Hanovs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl