Straujuma: Bēgļi un teroristi nav viens un tas pats

6 komentāri

“Bēgļi un teroristi nav viens un tas pats, es negribētu, ka mēs eskalētu starpreliģiju nesaskaņas un nesaskaņas starp dažādām kultūrām. Skaidrs ir tas, – tā situācija, kas ir ar trešo valstu robežu aizsardzību, ir pilnīgi nepieņemama,” šādu viedokli šonedēļ pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Tikmēr iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis atzina, ka “drošības iestādes strādā pastiprinātā režīmā un monitorē situāciju”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Skaidrs, ka pašlaik es tiešām gribētu nomierināt Latvijas iedzīvotājus, nevajadzētu izvērst masveida paniku un producēt un multiplicēt ziņas, ka mums arī jāgaida kaut kādi tūlītēji uzbrukumi,” sacīja Kozlovskis, komentējot Parīzē un citviet notikušos Islāma valsts teroristu sarīkotos uzbrukumus.

Atgādināsim, ka līdzīgi kā 2001. gadā pasauli mainīja 11. septembris Ņujorkā, pasaules izpratni Eiropā mainīja arī 13. novembris Parīzē. Agresīvu islāma ideoloģiju pārstāvošu kaujinieku plānotā teroraktā dzīvību zaudēja vairāk nekā pusotrs simts cilvēku.

Tā kā Francija šonedēļ “iedarbināja” Eiropas Savienības līguma 42. pantu, ko salīdzina ar NATO 5. pantu, drošība kļuva par teju galveno nedēļas tematu koalīcijas partiju sarunās. To ietvarā Nacionālā apvienība skaļi pieprasīja apturēt bēgļu uzņemšanu, uz ko saņēma apsolījumu rūpīgi vērtēt katru patvēruma pieprasītāju un nepalielināt uzņemamo bēgļu skaitu. Savukārt Saeimas komisijā tika iztaujāti specdienestu vadītāji. Drošība un ārējo robežu stiprināšanu apsprieda arī Baltijas valstu prezidenti un arī Eiropas valstu ministri Briselē. Teju visas amatpersonas mierināja satrauktos iedzīvotāju prātus.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Linda
  +3 +3 0

  Linda

  Ja bet,ja nebutu"beglu" nebutu ari teroristu!
  Kamer vinus nesawelcomeja cilveki vareja drosi iet uz veikaliem,koncertiem,celot un pat parvietoties ar metro!:)
 • VIP
  +2 +2 0

  VIP

  Atziņa:
  "Ne visi islāmisti ir teroristi, taču visi teroristi ir islāmisti"
 • s
  +1 +1 0

  s

  Paši sūdus savārijuši un pat atdzīt nevar...... Nevajadzeja teroristus laist eiropa iekšā.... 90% no vinjien nemaz nav bēgļi,bet gan teroristi ,kas jau gatavojas ieņemt eiropu..... Un valdīt pār to....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl