Stradiņa slimnīcas jaunajai ēkai nelieli defekti

1 komentārs

Spēcīgo lietusgāžu izraisītā ūdens sūce Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa griestos izbūvētajos logos ir vērtējama kā nelieli defekti, tomēr noteikti novēršami.

Pirmdien, 18. septembrī, kad Latviju skāra ilgstošas un spēcīgas lietavas, ūdens sācis pilēt no četriem virsgaismas logiem. No četrus metru augstuma to savākšanai tika izvietoti vairāki spaiņi. Otrdien par sūci nekas vairs neliecināja, ap brāķētajiem logiem rosās būvnieki, kuriem bojājumi jānovērš par savu naudu. Lai arī defekti ir nelieli, tie noteikti jānovērš, uzsver slimnīcas jaunās būvniecības daļas vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Komisars
Paula Stradiņa slimnīcas būvniecības eksperts

Defektam, ka ūdens spējis iekļūt ēkā, ir tāda, manuprāt, būtiska nozīme, jo tas var atstāt iespaidu uz visu jumta siltumizolācijas stāvokli. Līdz ar to tās sekas nopietni jāizvērtē.

Būvkompāniju apvienības “SBRE” eksperti konstatētās bojājuma vietas sola novērst tuvāko dienu laikā. Stradiņu slimnīcas jaunā ēka ekspluatācijā tika nodota šogad pavasarī, tās kopējās izmaksas veido 87 miljonus eiro.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl