Stradiņa slimnīca tikusi pie jaunas staru terapijas iekārtas

Labas ziņas daudziem onkoloģijas pacientiem Latvijā, – Stradiņa slimnīca tikusi pie jaunas, daudz precīzākas, ātrākas un pacientiem draudzīgākas staru terapijas iekārtas. Tā beidzot nomainīs veco aparātu, kas 10 gados tā nolietots, ka tas vairāk bija jāremontē, nekā to varēja darbināt.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • ibis

  ibis

  Tas viss ir labi,bet vel labak butu atjaunot asins donacijas centru! Personigi asinis pagaidam nenodosu,kamer neatvers Stradinos i visssssssssssssssssss.
 • Anita Groholska

  Anita Groholska

  Tapat ari sonografija ir 5 x,ja ne vairak sliktaka par Rtg.Kapec par to mediki kluse.Un nezinot cilveki skrien ka traki uz visada veida sonografijam.Un grutniecem,kategoriski nedrikst veik sonografiju.
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Anita Groholska Un kā savādāk noteikt vainu?Ar pirkstiem vai pie gaišreğiem? Nevienu ar varu tak nespiež.
  • Anita Groholska

   Anita Groholska

   Noteikt vainu var ar asins analizi...Ka kadreiz noteica vainas it visam,kad sonogragijas,magnetiskas rezonanses nebija,ka?kapec tik daudz bernu dzimst ar patalogijam un dauni....neredzeja...kaa tad ta?Tagad ,lai konstatetu apendiksu,taisa sonografiju.Kur tas redzets..asins analize,leikocitu daudzums,palpacija un viss.Mus inde ar partiku,zalem,vel ar visadiem tehnikas ,,lurikiem,kas izstaro radiaciju.
  • Anita Groholska

   Anita Groholska

   Cilvekiem onkologija kurus staro un dod kimiju,japarakstas,piederigiem ari.Un ko tas ir normali.Jo devas ir tik drausmigas onko slimniekiem,ka atvedot vinus majas tie bistami apkartejiem....Slakteri sevi nodrosina ar jusu parakstiem.Domajiet tacu.....neesat aunu bars.
  • Linda Karčevska

   Linda Karčevska

   Anita Groholska kā iesakāt ārstēties no vēža?
  • Anita Groholska

   Anita Groholska

   Neesmu slakteris,lasiet interneta izcilu proferoru ieteikumus,gramatas,Meklejiet un jus atradisiet,klauvejiet un jums tiks atverts.Manas domas ir tikai ne ar kimiju un starosanu,viss kermenis izdeg.Kimija un starosana pavisam nomac imunitati un organisms necinas.mokas mirt un padzivot gadu arprata?Un,ja gaiss tiek klat audzejam,vins atrak attistas,tas ir kirurgiski.Katram jaizvelas savs cels,ko jut,ka grib eksistet un mirt....Lasiet,jus padomus atradisiet.es neesmu tiesiga jums ko ieteikt.
  • Liene Krumina

   Liene Krumina

   Anita Groholska vai jūs kaut ko lietojat?? Aizliegtas vielas??
  • Anita Groholska

   Anita Groholska

   Nepatik taisniba,tad nekomunicejiet un neapvainojiet...izradas jus viens no slakteriem.Jauku vakaru.
  • Gunta Brikmane
  • Ilze Čepule

   Ilze Čepule

   Anita Groholska ir lietas, kuras ar asins analīzēm noteikt nav iespējams. Turklāt - ja man būtu izvēle (tfu tfu tfu), izmantot ko šādu vai zīlēt kafijas biezumos, es izvēlos zināt kas ar mani ir, lai varu attiecīgi rīkoties..

   Kādreiz arī nerunāja daudz par to, cik dzīvības izdziest...
  • Linda Karčevska

   Linda Karčevska

   Anita Groholska ja tikai ar asins analīzes varētu noteikt audzējus, mums nebūtu tik daudz ielaistu gadījumu .
   Par tiem bērniem ar patoloģijām- tie arī senāk bija, bet, visticamāk ,tos atstāja nomirstam dzemdību iestādēs un par viņiem nerunāja, jo tas bija kā kauna traips ģimenei.
   Tagad laiki ir mainījušies un īpašie bērniņi nav no sabiedrības atstumjamā cilvēku daļa, tādēļ mēs tos vairāk redzam un par tiem dzirdam.
   Ne jau no sonogrāfijām rodas pataloģijas....
 • Anita Groholska

  Anita Groholska

  Kur ir liels starojums,un,kas nodara vesekibai briesmigu launumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!