Strādā arī par 300 eiro, jo vēlas labāko saviem bērniem

Komentāri

Minimālās algas saņēmēji ikdienā skaita katru eiro. Lūk, skaudrs stāsts par kādas sievietes ikdienu, kura tikai vēlas labāko saviem bērniem.

Uz Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvas centru Linda nāk katru dienu četros pēcpusdienā, lai te vairākas stundas uzkoptu divos stāvos izvietotās plašās telpas, kurās pa dienu uzturas daudzi jaunieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet ikdienā Linda kopā ar vīru audzina septiņus bērnus, divi jau lieli, bet pieci vēl mazi un apgādājami. Lai visa nauda nebūtu jāatdod auklei, Linda meklēja darbu, ko var darīt vēlā pēcpusdienā – tāpēc viņa jau vairākus mēnešus veic apkopējas darbu.

Bērnu audzināšana ir viņas galvenais darbs, kas prasa daudz enerģijas. Telpu sakopšana kaulus nelauž, bet Linda par savu darbu saņem minimālo algu, uz rokas viņai sanāk nedaudz virs 300 eiro.

Linda atzīst, ka katrs eiro ir vērtē. Viņa mudina politiķus gan celt minimālo algu, gan neapliekamo minimumu. Lai arī pašreizējais darbs citiem nešķiet prestižs un arī alga nav liela, Linda ir pateicīga, ka viņai šobrīd ir dota iespēja vispār strādāt un piepelnīties. Kamēr bērni mazi, Linda turpinās strādāt par apkopēju, bet ar laiku cer piepildīt klusu vēlēšanos par darbu, kas tuvāks sirdij.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl