5 komentāri
Steidzami nepieciešami 0 rēzus negatīvo asins grupu donori. Aicinām palīdzēt!
Foto: F64

Valsts asinsdonoru centrs īpaši aicina atsaukties 0 rēzus negatīvo asins grupu donorus.

Tāpat vēl joprojām ļoti nepieciešami B rēzus negatīvo, kā arī A rēzus pozitīvo asins grupu donori.

Trešdien asinis no plkst. 9.00 līdz 14.00 var nodot tirdzniecības centrā Alfa, kas atrodas Brīvības gatvē 372. Tāpat to iespējams izdarīt arī Valsts asinsdonoru centrā Sēlpils ielā 9 (no plkst. 8.00 līdz 15.00), kā arī citās asins ziedošanas vietās Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

Foto

TOP komentāri

  • Natālija
  • Silvite
    +2 +2 0

    Silvite

    Aizbrauciet tuvākajā laikā uz tuvāko asins nodošanas punktu un nododiet lūdzu asinis, šī diena, gan tiem, kuri strādā, gan tiem, kuri mācās, būs oficiāli brīva un nākamā vai arī kāda cita- pēc izvēles. Asinis nodot, tas ir ļoti svētīgi, bet noteikti klausiet ārstus, jo savādāk pēc asins nodošanas var būt arī nepatīkami piedzīvojumi- ģībšana utt. Es nodevu asinis jau 24.Novembrī, tagad, žēl, nevaru nodot. Turpināšu nodot, cik vien varēšu, jo man ir retā asins grupa AB + , kura vienmēr ir nepieciešama.
  • Daiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl