Komentāri

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Carnikavas Pašvaldības policijai ir nodota informācija, ka pie Carnikavas pirmsskolas izglītības iestādes Riekstiņš aizdomīgs vīrietis mēģinājis uzrunāt bērnudārza audzēkņus, saucot viņus klāt pie sētas un izsakot dažādus komplimentus.

Latvijas ziņu portālos parādījušies satraucoši virsraksti, un sociālajos tīklos cilvēki nebeidz šausmināties par notikušo – Carnikavas Pašvaldības policijā un bērnudārzā Riekstiņš šodien valda miers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi gan apstiprina, ka ir saņēmuši informāciju no kāda dārziņa audzēkņa vecākiem, kuri atstāstījuši bērna teikto. Proti – kamēr viņu bērns spēlējies bērnudārza pagalmā, pie viņa pienācis svešinieks kurš sevi dēvējis par Jāni un uzsācis glaimojošu sarunu.

Īpaši ņemot vērā tā sauktā Imantas pedofila noziegumus kā arī nesenos notikumus Ādažos, kad sveši cilvēki bērniem piedāvāja konfektes un aicināja paskatīties kucēnus, likumsargi šo informāciju uztvēruši ļoti nopietni un sākuši pārbaudīt visu pieejamo informāciju.

Arī bērnudārza direktore aktīvi iesaistījusies iespējamā pedofila meklēšanā, taču rezultātā nācies konstatēt, ka šķiet, satraukumam par laimi nav pamata.

Uzklausot policistus un dārziņa direktori tā vien šķiet, ka četrus gadus vecā bērna stāsts mammai varētu īsti neatbilst patiesībai un nepazīstams onkulis pie bērnu dārza ar viņu tomēr nav runājies.

Lai nu kā – piesardzība vēl aizvien ir laba lieta. Ikviens, kurš pamana kaut ko aizdomīgu tiek lūgts, pirms izplatīt informāciju sociālajos tīklos, noteikti nekavējoties sazināties ar likumsargiem, arī bērnu dārza darbinieki aicina bērnu vecākus nekavējoties ziņot par dīvainiem stāstiem, kurus stāsta bērni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl