2 komentāri
Stāsts ar laimīgām beigām: trolejbusā piesiets un pamests suņuks atrod jaunas mājas
Foto: Dzīvnieku patversme Labās mājas

Šis ir aizkustinošs stāsts ar laimīgām beigām. Dzīvnieku patversmē Labās mājas nonākusī suņu dāma vārdā Petra, kuras iepriekšējie saimnieki viņu cietsirdīgi atstāja piesietu kādā Rīgas pilsētas trolejbusā, nu ir atradusi sev jaunu mitekli. Lasi tālāk skaistus un aizkustinošus stāstus, kā mīluļi un saimnieki ir atraduši cits citu. Vairosim labo!

Petra patversmē nokļuva jau tālajā 2010. gada 16. aprīlī, kad tika pamesta piesieta 18. maršruta trolejbusā pie sēdekļa. Pa šo laiku suņuks piedzīvojis gan pārcelšanos no vecajām patversmes telpām uz jaunajām, gan arī vienu neveiksmīgu adopciju (nu gribējās to mājas kaķi padzenāt).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Petrucis, kā viņu dēvēja patversmē, apmeklētāju uzmanību piesaista ar skaļo un zemo balss toni, kas disonē ar maigo un mīlīgo sunītes raksturu. Suņu meitene ir draudzīga, gudra, pat nedaudz viltīga, bet dāmām tas jau pat piestāv. Savā būtībā Petru varētu salīdzināt ar mīlīgu kaķeni. Tas viņai ļoti patīk – tikt glaudītai, bužinātai un mīļotai. Kad suņuks no degungala līdz astes galam ir izbužināts, tad pareizākā rīcība būtu atkal sākt no degungala. Un tas vēders, ir tik patīkami, ja kasa vēderiņu.

Skaties mīluļu foto:

Skaudrais suņu meitenes liktenis nav atstājis nevienu vienaldzīgo, un par savu saimnieci Petra izvēlējās vienu no patversmes darbiniecēm. Tā suņu dāma ir devusies uz mājām, kur viņa būs jau ceturtais mīlulis. Pirmās ziņas – jaunajās mājas dīvāni ir iekaroti! Patversme Labās mājas ir pārliecināti, ka Petrai viss būs labi un suņu dāma tiks mīlēta un aprūpēta, kā viņa to sen jau bija pelnījusi.

Ģimene ir sajūsmā par savu jauno mīluli no patversmes

Patversme Labās mājas ir palīdzējusi nonākt pie jauniem saimniekiem arī citiem mīluļiem. Viens no viņiem ir suņu vīrs labākajos gados Draudziņš, kurš patversmē nonāca pērnā gada septembrī, kad tika atrasts, klaiņojot apkārt. Draudziņam ir apmēram 8 gadi, un viņš ir ļoti mierīgs, nosvērts, gudrs, paklausīgs, kā arī bezgala uzticīgs.

Ir saņemtas pirmās ziņas no jaunajām mājām – jaunā Draudziņa ģimene ir sajūsmā par viņu. No jaunās ģimenes suņuks jau ir izvēlējies sev saimnieci un seko viņai it visur. Pa dienu Draudziņš var dzīvoties un dauzīties pa pagalmu, bet pārnakšņo viņš mājās, kur kā labāko vietu izvēlējies gulēt pie saimnieces istabas durvīm. Jaunās saimnieces mamma neskopojas ar komplimentiem: ”mēs jau sen bijām pelnījuši tik mīļu sunīti!”.

Mīļā un paklausīgā Sāra atrod jaunas mājas

Jaunas mājas atradusi arī skaistā suņu dāma Sāra, kura patversmē nonāca pavisam nesen, kad pieklīda kādās mājās. Diemžēl Sāru neviens nemeklēja. Sāra raksturā ir mīļa, paklausīga, kārtīga un nosvērta. Šajās dienās sunīte ir devusies uz jaunajām mājām, kur jau paspējusi sadraudzēties ar otru suni.

Pēc saimnieces nāves suņuks nepaliek bez mājām

Uz jaunu mitekli pārcēlies arī kaķa izmēra suņuks Poķis, kuram ir apmēram 5 gadiņi. Lai gan suņukam svars ir tikai ap diviem kilogramiem, iepriekš viņš tika turēts ķēdē. Suņuka saimniece nomira, bet radiem pat šāda izmēra suņuks tomēr bija apgrūtinājums. Poķis ir sirsnīgs, mīļš, jautrs un aktīvs suņuks. Poķim tagad būs savs dzīvoklis, no kura pavisam netālu ir mežs pastaigām un cilvēki, kuri viņu lutinās un lolos.

Laimīga nedēļa arī patversmē nokļuvušajām kaķu meitenēm

Mājās devusies arī kaķenīte Tīna, kura patversmē nonāca šā gada martā. Kaķenīte ir apmēram trīs gadiņus veca, bet iepriekš Tīna bija mitinājusies dzīvoklī kopā ar ļoti daudz citiem kaķiem un nesaņēma pietiekami daudz uzmanības.

Laimīga nedēļa bija arī kaķenītei Musjai II, kura patversmē nonāca šī gada februārī, kad viņas saimniece nomira. Kaķenīte ir klusa un kārtīga. Vēl mājās devās divi mazi rezgaļi – melnbalti kaķēni.

TOP komentāri

  • Terēze Vintere (Skaģere)
    +1 +1 0

    Terēze Vintere (Skaģere)

    Paldies par pozitiiviem staastiem!!! Lai katram maajdziivniekam jauki, atbildiigi saimnieki un labas maajas!!!
  • Sandra Zviniņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl