Pievienot komentāru

“Latvijas Lepnums” jau astoņpadsmito gadu aicina ikvienu novērtēt līdzcilvēkus, kas paveic vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt. Sniedzam iespēju vērot svinīgo godināšanas ceremoniju, kas pirmo reizi tiek aizvadīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī, uzsverot visu goda balvas kandidātu ieguldījumu Latvijas valsts stiprināšanā.

Latvijā ir ļoti daudz labu, izpalīdzīgu cilvēku, ar kuriem mēs varam lepoties, un “Latvijas Lepnums” ir veids, kā ikviens no mums viņus var iepazīt. Arī šogad dalāmies stāstos par izciliem, sirsnīgiem, labiem cilvēkiem, kuri ir tepat starp mums.

Svinīgā godināšanas ceremonija “Latvijas Lepnums” ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās. Tie ir bijuši gan pašaizliedzīgi glābēji, gan cilvēki, kuri nesavtīgi palīdz vai velta personīgos līdzekļus vai laiku, lai padarītu šo pasauli labāku.

Šogad, laikā, kad pasaulē turpinās globālā pandēmija, izgaismoti vēl vairāk gaišu darbu un cilvēku – cilvēki, kas palīdz citiem gan finansiāli, gan morāli, nododot savas zināšanas, sniedzot atbalstu līdzcilvēkiem un pat palīdzot viņiem atklāt savas saknes. Tie ir cilvēki, kas palīdz citiem vairāk, nekā viņu profesionālā joma izvirza par pienākumu, cilvēki, kas ir gatavi mesties dziļos ūdeņos, lai glābtu citus, nedomājot par savu dzīvību. Tāpat tie, kas palīdz līdzcilvēkiem tikt galā ar mentālās veselības problēmām un nesavtīgi rūpējas par dabu. Uzņemas izaudzināt cita bērnus vai nodibināt ģimeni un saimniecību, neraugoties uz grūtībām patstāvīgi pārvietoties. Tie ir sirds cilvēki, kuri godam pelnījuši saņemt “Latvijas Lepnuma” balvas.

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.