Komentāri

Ne par velti cilvēki bieži saka, ka vislabāk darīt visu pašam, vai arī – ka paļauties var tikai uz sevi. Šis stāsts ir par neveiksmīgu sadarbību, saimniekojot kafejnīcā…

Mudītei reiz bija liels sapnis – vadīt pašai savu kafejnīcu. Pirms kāda laika šis sapnis kļuva par realitāti, kad atklājās – Mudītes vīram ir paziņa, kurš gatavs sadarboties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mudīte vēl pieaicinājusi savu paziņu pavāri, un darbs ritējis raiti. Kafejnīca Brīvības ielā 36A bijusi visnotaļ apmeklēta. Taču, kā sieviete stāsta, sadarbība ar nu jau biznesa partneri Andri gan nav sekmējusies.

Kā var noprast, tad te, ar naudas pakāpenisku nomaksu par mēbelēm, arī sākušās problēmas. Mudīte stāsta, – slēgts arī kaut kāds trīspusējs līgums. Proti, vīrietis it kā kādreiz dzīvojis tajā pašā mājā un iekrājies parāds. Tad nu dāma, kam viņš parādā, gribējusi paņemt savu daļu.

Foto

Kā stāsta Mudīte, Andris pārdomājis. Teicis, lai nevienam nekādu daļu vairs nemaksā, un tad noticis tas, ko sieviete negaidīja. Vīrietim bijušas savas atslēgas, ko viņš izmantojis, lai reizi nedēļā vadītu savas sanāksmes. Tad nu viņš brīvdienās atnācis un paņēmis to, ko uzskatījis par savu.

Ar to arī Mudītes biznesam pienākušas beigas. Sieviete ir ļoti aizvainota. Par notikušo ir ieraksti arī portālā sūdzības.lv, kur abas puses viena otru vaino dažādos nodarījumos.

Viņš ar savu kompanjonu kafejnīcu atvēris vēl pavasarī. Abi telpas remontējuši, visu iekārtojuši, taču sapratuši, ka šis bizness izdevīgāks būtu cilvēkam, kurš pats ir pavārs. Gribēja pārdot par 20, tad par 15 tūkstošiem. Tad satikuši Mudīti un teikuši, cik maksā uzņēmums kopā ar telpu nomas līgumu.

Andris uzskata, – Mudīte nav maksājusi līgto summu, un tātad aizvien viņam un viņa kompanjonam gala rezultātā ir parādā, tāpēc viņš savācis savas mantas, nevis izdemolējis telpas.

Policijā šobrīd noskaidro notikušā apstākļus un vēl nevar pateikt, vai viņi uzsāks kriminālprocesu. Mudīte tikmēr saka, – zaudējusi ieguldīto naudu un televīzijā vērsusies, lai brīdinātu citus cilvēkus.

Visticamāk gan, ka šis ir civiltiesisks strīds un sava taisnība sievietei būs jāpierāda tiesā. Andris saka, viņam, piemēram, nav vairs nekādu pretenziju, no viņa viedokļa, notikušais bija vienkārši biznesa neveiksme.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl