Komentāri
Stankevičs apsver iespēju uzņemt Latvijā kristiešu bēgļus no Sīrijas
Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs (Foto: LETA)

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs svētceļojuma laikā Jeruzalemē ticies ar Jeruzalemes latīņu rita patriarhu Fuadu Tvalu un cita starpā pārrunājis ar viņu iespēju uzņemt Latvijā kristiešu bēgļus no Sīrijas.

Kā informēja Latvijas Romas katoļu baznīcas Informācijas centrā, Jeruzalemes patriarha pārziņā ir arī Jordāna, kur ir vairākas draudzes ar bēgļiem no Irākas un Sīrijas, kuri ticības saglabāšanas vārdā devušies svešumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai turpinātu dialogu, tostarp par iespēju uzņemt kristiešu bēgļus no šiem reģioniem, arhibīskaps uzaicinājis patriarhu Fuadu Tvalu uz Latviju.

Kā ziņots, 29. aprīlī Rīgas arhibīskaps metropolīts pirmo reizi devās svētceļojumā uz Svēto Zemi. Desmit dienās viņš apmeklē Jeruzalemi, Betlēmi, Nācareti, Galileju, kā arī Sinaja kalnu Ēģiptē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl